Přejít k hlavnímu obsahu

Náš útulný byt 1/14

Chystáte se ke koupi krbových kamen nebo kuchyňské linky? Pak je lednové číslo, které přinese rovněž řadu praktických postupů a námětů na renovaci interiéru, určeno právě vám.

Poradí také s nákupy dárků na poslední chvíli a nová rubrika pomůže v orientaci s cenovým rozpětím a druhy podlahových krytin. Kdo si potrpí na luxus, ocení zlatý nábytek a doplňky, zatímco obdivovatelé retro stylu si možná oblíbí některou z maličkostí s puntíkovaným vzorem. Přiblížíme vám práci španělské designérky Agathy Ruiz de la Prada, jejíž jméno možná neznáte, zato na její výrobky jste se již určitě narazili. Úspěšná ilustrátorka Renata Fučíková nás tentokrát pozvala na návštěvu stylové jihočeské chalupy a čtenářka paní Ziková, která dokáže cilivě vrátit do života i odložené kusy nábytku, nám předvedla svůj vkusně pojatý dům plný obrazů. Jako inspirace může sloužit nadčasově zařízený obytný prostor v tlumených tónech ozvláštněný přírodními prvky – vysokým regálem či stojanem ze silných březových větví. Z Magazínu se dozvíte, kteří pomocníci mohou usnadnit likvidaci sněhové nadílky, jaké přednosti má solární dům a kdo vyhrál loňský ročník soutěže Electrolux Design Lab. V novém čísle najdete důležité nezbytnosti ke slavnostnímu stolování a zajímavé kousky inspirované tradičními kufry. Designérka Iva navrhla našim čtenářům manželům Kudrnovým světlý obývací pokoj s barevnými akcenty. Nakonec si můžete si odpočinout při výrobě dekorací podle našich podrobných návodů nebo zkusit některé zimní aranžmá. Postupy, jak na to, opět předvedou zkušení floristé.

Měsíčník Náš útulný byt je titulem servisního charakteru, je pro něj charakteristická přehlednost, praktičnost a především obsahuje bohaté názorné ilustrační materiály.
Podrobně mapuje celou problematiku bydlení, najdeme v něm rubriky věnované jak zařizování a dispozičnímu členění interiéru, tak návody na výrobu nejrůznějších doplňků, nabídku konkrétních výrobků, služeb i novinek na našem trhu. V časopise nechybí návštěva u některé ze známých osobností, zajímavá renovace bytu čtenáře, poradna architekta, testy spotřebičů, soutěže, stránky věnované módním trendům a současnému světovému i domácímu designu. U jednotlivých produktů jsou uváděny ceny a v adresáři pak kontakt na výrobce i prodejce včetně webových stránek.