Přejít k hlavnímu obsahu

Rok 2022 nebude procházka růžovou zahradou. Váhy zažijí rok pravdy, Vodnáři budou činit životní rozhodnutí

Info ikona
horoskop

Pro tato tři znamení zvěrokruhu plánuje nový rok malou jízdu na horské dráze. Ale nebojte se, z dlouhodobého hlediska se může ukázat vše jako pozitivní!

Hvězdná obloha je nádherná, ale souhvězdí tam nahoře umí být také trochu divoká. Stejné je to s horoskopy. Samozřejmě se je vždy snažíme formulovat pozitivně, ale někdy prostě nemůžete popřít, že určitá znamení zvěrokruhu čekají těžké časy. 

Jen prosím neobviňujte planety ze všech vašich nehod a průšvihů. Musíte na to myslet takto: Každá planeta představuje určité téma. Venuše lásku. Merkur je zde pro komunikaci. Neptun pro naše sny. Pohybují-li se planety znameními zvěrokruhu, ovlivňuje to jejich vlastnosti. Některé věci harmonizují, některé bohužel ne.

Následující tři znamení zvěrokruhu nemusí zrovna skákat do stropu z nového roku, ale třeba jen zhluboka dýchat, protože někdy je nejlepší nechat věci trochu plynout. Ale samozřejmě se nestane nic, z čeho by nemohli čerpat spoustu pozitivních věcí – později.

Váhy

Rok 2022 bude pro Váhy rokem pravdy. Rádi se schovávají za svůj chladný odstup a bystrý intelekt, ale Venuše bohužel bloudí oblohou velmi nepříznivým způsobem a vytváří velký shon, zejména na přelomu roku. Bohužel už nepomáhá ani vaše ledově studená fasáda. Musíte čelit kruté pravdě a především důsledkům minulosti.

Merkur Váhy taky zrovna nemá rád. Všechny tři planety budou v roce 2022 retrográdní (obávaný retrográdní Merkur), a to se dotkne Váh víc, než by chtěly. Jinými slovy: dobře si rozmyslete, zda říkáte vždy vše, co si myslíte, protože to, co říkáte, může být snadno špatně pochopeno. A pak Pluto (již není oficiální planeta, ale stále důležitá) přichází od konce dubna do října a může nenápadně rozvířit váš milostný život. Najednou by se z plytkého vztahu mohlo vyvinout něco s velmi hlubokými city. Možná budete mít pocit, že jde o lásku vašeho života, ale tento vztah bude intenzivně zkoušen. Rady? Hlavně vydržte. Rok 2023 může být už jen a jen lepší.

Lev

Nadcházející rok bude pro Lva, řekněme, nepříjemný. Připravte se na překážky, které pro vás hvězdy naplánovaly. Všechna tato energie otřese vším ve vašem životě. Čeká se na změny, kterých bude hodně, ale bohužel nebudou nutně chtěné.

Opadne také retrográdní atmosféra, a proto je důležité věnovat pozornost sobě koncem května až začátkem června. Letos jste středem zájmu, ale ne vždy je to příjemný zážitek. Velkou otázkou pak bude: kde přesně jste se dále nerozvíjeli? A jak to můžete změnit? Lvi budou v roce 2022 řádně zkoušeni. Ale buďte silní!

Vodnář

V roce 2022 by Lev a Vodnář mohli navázat hluboké přátelství. Budete čelit podobným problémům. Pouze Vodnář má štěstí: Saturn si ho ohlídá. Vaše domovská planeta poskytuje jakousi kotvu a pomáhá vám při dlouhodobých rozhodnutích. Tedy věci jako stavba domu, plánování rodiny, změna kariéry. Bohužel Merkur pracuje "proti vám", a pokud se Vodnáři něco nelíbí, je to, jako když by se zasekl. Rychle se stává agresivním a emocionálním.

Trik: Zkuste své zkušenosti z roku 2022 využít pro budoucnost. Sbalte svou přebytečnou energii a pomozte odstranit překážky ostatních. Nikdo nemá rád stagnování, ale rok 2023 přichází dříve, než se čekalo.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.