Přejít k hlavnímu obsahu

Proroctví Baby Vangy na rok 2022: Objeví se nové nebezpečné viry a invaze mimozemšťanů

Info ikona
proroctví

Děsivě přesná proroctví Baby Vangy straší svět dodnes. Známá věštkyně z Bulharska předpověděla například pád amerických mrakodrapů v roce 2001, výbuch Černobylu i smrt princezny Diany. Přestože už tato žena s neuvěřitelnou schopností vykládat budoucnost nežije, její věštby ještě nekončí. Proroctví Baby Vangy se týká i roku 2022. Jaké události předpověděla?

Baba Vanga, celým jménem Vangelija Pandeva Dimitrova - Gušterova je pravděpodobně nejznámější a nejúspěšnější věštkyní současnosti. A to i přesto, že je již 25 let po smrti. Jejím věštbám a radám naslouchali politici i vojevůdci. Radila například Leonidu Brežněvovi, generálnímu tajemníkovi Komunistické strany tehdejšího Sovětského svazu. Přestože její tajemná proroctví patřila většinou mezi státní tajemství, některá z nich se dostala na veřejnost. Jejich přesnost a pravdivost proto dodnes mnoho lidí děsí. A předpovědi prý Baba Vanga měla i pro rok 2022. Zjistěte, co nás čeká v tomto roce podle jejích předpovědí.

Přírodní katastrofy a sci-fi scénář

Podle Baby Vangy nás čeká rok plný změn. Údajně by se v něm lidstvo mělo potýkat s nebezpečnými přírodními katastrofami, a dokonce se dozvědět o životě mimo naši planetu.  Podle předpovědí Baby Vangy by totiž měli mimozemšťané vyslat k naší planetě Zemi asteroid pojmenovaný Oumuamua, aby zmapovali možnosti jiného života ve vesmíru. Tím ale tento poněkud tajemný sci-fi scénář nekončí. Podle proroctví Baby Vangy totiž hrozí, že pokud se bude mimozemšťanům na Zemi líbit a budou tu pro ně vhodné podmínky, vyšlou na ni své výzkumné týmy. Ty pak dle proroctví dostanou za úkol odebrat výzkumné vzorky jejích obyvatel. Děsivé, že?

Tím ale strašidelná proroctví Baby Vangy pro rok 2022 rozhodně nekončí. Předpověděla totiž také, že na naší planetě budou řádit ničivé přírodní živly, které budou způsobovat přírodní katastrofy.  Lidé se tak pravděpodobně budou muset potýkat i se suchem a s nedostatkem vody, hrozí také zemětřesení, tsunami nebo povodně. Podle Baby Vangy by lidem mohl kvůli klimatickým změnám hrozit i hladomor. V takovém případě se uchýlí ke konzumaci brouků, listí, nebo dokonce bláta.

Archandělé dle znamení zvěrokruhu: Drží nad vámi ochrannou ruku Ariel, Zadkiel, Jofiel či Uriel?

svetzeny.cz

Covid nebude jediným nebezpečným virem

Podle předpovědí Baby Vangy však lidstvo v roce 2022 čekají ještě i jiné nebezpečné události. Covidem to totiž podle věštkyně zdaleka nekončí. Údajně by se měl v tomto roce objevit další smrtelný virus, který způsobí epidemii, nebo dokonce světovou pandemii.  Do celého světa se podle věštkyně rozšíří ze Sibiře vlivem globálního oteplování. Podle Baby Vangy půjde o „dávný virus, zmrazený v zemi, který se kvůli globálnímu oteplování uvolní a způsobí epidemii nebo pandemii.“

Skutečné vědecké poznatky přitom potvrzují, že vlivem klimatických změn se skutečně uvolňují některé pradávné viry a bakterie a věčně zmrzlá půda, odborně nazývaná permafrost v sobě skrývá přibližně kolem 1,7 bilionu tun zmrzlých organických látek ze zbytků rostlin i stovky let stará uhynulá zvířata. Navíc vlivem obsahu metanu a oxidu uhličitého, které působí jako skleníkové plyny,rozmrzání tohoto typu půdy způsobuje jen další globální oteplování.  Děsivá prognóza Baby Vangy o neznámých virech, se kterými se lidský organismus ještě neměl šanci setkat, proto nemusí být zcestná. Navíc v minulosti se už objevilo i několik případů nákazy neznámými druhy virů, které pocházely ze Sibiře, takže teorii o oživených zmrzlých virech a bakteriích nepřímo dokazují. Ani tato věštba bulharské věštkyně se proto nemusí stát pouze námětem pro nové sci-fi filmy, ale děsivou realitou.

Zdroje: dotyk.cz; eurozpravy.cz

Lednové novoluní v Kozorohu: Přináší šanci na nový začátek. Dle astroložky nejvíce ovlivní Blížence, Lvy a Vodnáře

svetzeny.cz