Přejít k hlavnímu obsahu

Magické (před)vánoční rituály: Přivolejte si lásku, štěstí nebo povýšení v práci. V tomto svátečním čase můžete ovlivnit budoucnost

Info ikona
Vánoce

Vánoce jsou doslova magickým časem plným kouzel a zázraků. Říká se, že nejen na Štědrý den, ale také o Vánočních svátcích nic není nemožné. Poznejte pravé kouzlo Vánoc a vyzkoušejte magické rituály, které krásu těchto nevšedních dnů ještě umocní. Přivolejte si do života štěstí, lásku či peníze. Jak na to?

Naši předkové dodržovali spoustu vánočních tradic a rituálů, o kterých věřili, že jim přinesou pohodu a šťastný život. Tyto otázky ale zdaleka nejsou jen spjaté s minulostí a zabýváme se jimi ve stejné míře i dnes. A jsou tedy pro nás stále stejně důležité. Navíc Vánoce jsou obdobím, o kterém se mnoho lidí domnívá, že se v něm stírá hranice mezi všední realitou a nadpřirozeným světem. Údajně můžeme v tomto svátečním čase také vykládat a ovlivnit budoucnost. Vyzkoušejte rituály plné kouzel a magie, které vám mohou pomoci ke šťastnému životu. Které z nich byste rozhodně neměla opomíjet?

Zažeňte všechnu smůlu s novým koštětem

Ne nadarmo se říká, že nové koště dobře mete. O Vánocích se vám navíc koupě nového koštěte či mopu může vyplatit ještě mnohem více než kdy jindy. Pokud to máte již dlouho v plánu, rozhodně s výběrem nového úklidového náčiní neotálejte. Když se s ním totiž pustíte do vánočního úklidu, vyženete ze své domácnosti všechnu smůlu. Ale pozor, důležité je uklízet pokoj ve směru hodinových ručiček. Opakujte si během zametání pro sebe následující větu:  „S tímto koštětem/mopem vymetu ze svého domu všechnu smůlu a neúspěchy.“ Když kouzlo zafunguje, začne se vám brzy lépe dařit.

Perníčky i salát. O Vánocích si můžete dopřát všechny, a přesto nepřibrat. Změna ingrediencí vám zaručí úspěch

svetzeny.cz

Štěstí a šťastná láska se jmelím

Pokud chcete, aby se vám a vašim blízkým po celý následující rok dobře dařilo, určitě si v lese nasbírejte nebo si kupte svazeček jmelí. Ten poté zavěste ideálně nad stůl, na kterém si plánujete prostřít štědrovečerní večeři. Při věšení jmelí pak ještě proneste následující větu: „Ať jsme v této domácnosti všichni šťastni.“ Toto zaklínadlo si můžete mírně upravit podle svých slov. Pokud si pořídíte jmelí postříkané zlatou barvou, přivoláte si do rodinné kasičky zároveň více peněz. Pozor si dejte na pouze suché jmelí, které nosí smůlu a znamená neštěstí.

O jmelí je také známo, že přeje zamilovaným. Pokud chcete svůj vztah ještě posílit a zajistit mu štěstí a trvanlivost i nadále, neváhejte se na štědrý večer políbit přímo pod jmelím. Říká se, že zamilovaným, kteří se pod ním políbí, se bude v lásce dařit po celý následující rok a jejich vztahu se bude velice dařit. Tato tradice patří pravděpodobně z těchto důvodů dodnes mezi velmi oblíbené a zná ji skutečně mnoho lidí. Pokud byste ráda posunula svůj vztah na další úroveň nebo jen zajistila pohodu ve vašem manželství, rozhodně tedy nezapomeňte na polibek od svého milého pod jmelím. Navíc čím více bílých kuliček se na jmelí nachází, tím více štěstí nejen v lásce, ale i v dalších důležitých věcech budete mít.

Něco si přejte při zapalování štědrovečerní svíce

Až budete zapalovat jakoukoliv svíci o Štědrém večeru, neváhejte si při tom něco přát. Pošeptejte při tom plamenu svíčky své přání. Nezapomeňte do přání vložit sílu a pořádně se soustřeďte, směřujte do něj všechny své myšlenky. Aby se splnilo, musí být vaše přání skutečně vroucné. Pak přizvěte další členy rodiny, aby i oni svíci své přání zašeptali a mysleli silně na to, co si zrovna přejí. Svíčku pak nechte zcela dohořet. Pokud přání nebude příliš sobecké a nebude v sobě zahrnovat omezování svobodné volby ostatních, mělo by se vám splnit nejpozději do příštích Vánoc.

Vykliďte si domácnost, a zbavte svůj domov negativní a mrtvé energie: Ve kterých věcech se ukrývá? Pozor na umělé květiny

svetzeny.cz

Rozdělte se s domácími mazlíčky, bude se vám dařit

Aby se Vám v následujícím roce dobře dařilo, neměli byste zapomínat ani na menší ochutnávku pro domácí mazlíčky během štědrovečerního stolování. Samozřejmě při tom také zohledněte fakt, co vaši chlupatí přátelé smí a nesmí. Vyhněte se potravinám, které by jim mohly jakkoliv uškodit. Vyhněte se ostrému, kořeněnému nebo například pálivému jídlu a zakázaným ingrediencím. Například kousek masa z talíře bez strouhanky by ale jednou ročně vašemu pejskovi neměl nijak uškodit. Díky takovému soustu ze štědrovečerní večeře věnovanému domácímu mazlíčkovi by se mělo vám i vaší rodině celý následující rok dobře dařit.

Nová peněženka (nejen) pod stromeček pro více peněz

Máte pocit, že máte málo peněz a jen stěží s nimi zvládnete poplatit všechny své potřeby? Změňte to s novou peněženkou, ideálně ve zlaté nebo červené barvě. Můžete si ji přát pod stromeček nebo si udělejte radost, a prostě si ji sama nadělte k Vánocům. Vložte do ní bankovku a několikrát si zopakujte v duchu tuto větu: „Jako je hvězd na nebi a vody v moři, ať je i v mé peněžence tolik peněz a vždy se mi daří.“ Měla byste si tak přivolat vyšší příjem a možná i povýšení v práci, kde vás do teď podceňují. A kdo ví, možná, že bude na řadě i změna zaměstnání k lepšímu? Tak jako tak si s tímto kouzelným rituálem určitě polepšíte.

Vánoční dárky podle znamení horoskopu: Co potěší štíra, střelce nebo váhy?

svetzeny.cz