Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Čeká nás víkend s posledním úplňkem tohoto roku. Vodnáři, připravte se

Info ikona
horoskop

O víkendu je před námi poslední úplněk v roce. Kterému znamení zvěrokruhu to přispěje k obzvlášť pěknému víkendu? To vám prozradíme.

Obvykle máme tendenci vnímat úplňky jako něco dramatického a velmi emocionálního, což se také může občas zdát ohromující. Tento měsíc, kdy se v komunikativních Blížencích odehrává úplněk, ale přináší pohodovou atmosféru a možnost upustit minulost. Úplněk 18. prosince je předurčen k posílení našich vztahů a duchovní růst a přichází s příjemným, benevolentní lehkostí. To je také umocněno trigonem, ve kterém se Měsíc nachází s mocným Jupiterem a zesiluje vše, s čím přichází do styku. 

Vodnáři mají před sebou nejlepší víkend roku!

Jedno znamení zvěrokruhu je tímto zvláště inspirováno a tím je Vodnář. Úplněk dává silnému a inovativnímu vzdušnému znamení zvláštní zaměření na jeho pátý dům, který znamená romantiku a sebevyjádření. Na jednu stranu to zajišťuje spoustu zábavy a kreativních nápadů, které ho o víkendu inspirují. Výsledek těchto dnů naplní Vodnáře hrdostí a štěstím a dokáže si naplno užít okamžik, který pro něj jinak není vždy tak snadný. Zároveň se může těšit na romantické chvíle s partnerem a jeho kreativní nápady v něm budou rezonovat. Možná spolu začnou nový, vzrušující projekt. Jak víme, dokáže to ohromně spojit a posunout vztah na novou úroveň.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.