Přejít k hlavnímu obsahu

Hubnutí: Jak a co cvičit?

Info ikona
Cvičení online

Chcete zhubnout, ale nevíte, co a jak cvičit? Poradíme vám! Připravili jsme pro vás článek s nejlepšími tipy na cvičení.

Efektivní cvičení na doma

Cvičte doma online s VIP Programem od Ladylab a dostaňte se do formy. Cvičení z pohodlí domova má spoustu výhod – ušetříte čas i peníze, můžete cvičit kdykoliv a kdekoliv, a to i když budete mít jen pár minut času. Využijte svůj volný čas naplno! Ve VIP Programu najdete stovky cvičebních videí, v kterých vám profesionální trenérky (jako třeba Hanka Kynychová nebo Míša Mrázková) ukážou správnou techniku jednotlivých cviků.

Pravidelnost ve cvičení

Jak často cvičit, když chcete zhubnout? Ideálně cvičte 3 – 4krát týdně. To je krásná pravidelnost, při které brzy uvidíte výsledky.

Bez cvičebního plánu to samozřejmě půjde těžce. Ve VIP Programu najdete plány, abyste každý den věděla, co si máte odcvičit. Nemusíte přemýšlet, jaké video si zapnout nebo na jakou partii zamakat pro nejlepší výsledky. Plán vás navede, abyste procvičila celé tělo komplexně.

Hledáte motivaci ke cvičení? Jste věčný začátečník, který dlouho cvičit nevydrží, a tak v pondělí začínáte vždy od znovu?

Motivace ke cvičení

- Stáhněte si cvičební plán, který vás bude motivovat vydržet.

- Pusťte se do nadupané fitness výzvy.

- Jděte do toho s kamarádkou a uvidíte, že ve dvou se to lépe táhne.

- Nějaký pohyb je vždy lepší než žádný… Najděte si čas alespoň na 15minutové či 20minutové video.

- Odměňujte se! Za každý dílčí úspěch si kupte třeba nové fitness oblečení či nějakou super pomůcku na cvičení.

- Nepřepalte začátek. Když se odrovnáte po prvním tréninku, tak vás to může odradit od dalšího.

- Dejte si reálné cíle a postupné úkoly, které si budete odškrtávat.

Info ikona
Cvičení s Vip programen Ladylab

Kardio pro spalování tuků

Pokud chcete zhubnout, pak kardio cvičení bude pro vás to pravé! Po cca 45 minutách aktivity začnete spalovat kalorie na plné obrátky… A přesně to pro redukci tuku chcete! Kardio můžete dělat i doma. Ve VIP Programu najdete například kickboxing, zumbu, taneční lekce a další super spalovačky, u kterých se pořádně zapotíte.

Nejúčinější cviky na celé tělo

Ale samozřejmě nechceme jen štíhlé tělo, ale i krásně zpevněné a vypracované. Proto ve své fitness rutině nezapomínejte ani na cviky na posílení těla. Odmakejte si cvičení na zpevnění zadečku a nohou, cviky na břišní svaly, ale zaměřte se také na horní část těla. Bude vám to slušet!

Spalovače tuků

Dopomoct si můžete také doplňky stravy na podporu hubnutí. My vám můžeme doporučit tohle nejoblíbenější kombo pro ženy. FAT KILLER je silný vícesložkový spalovač tuků, který vám pomůže nastartovat metabolismus, nakopne vás do tréninku a dáte si do těla. Chcete spalovat tuky i během spánku? Dejte si noční spalovač NIGHT BURNER.

Info ikona
Spalovače tuků

Jak vidíte, cvičení při hubnutí má jen pár jednoduchých zásad. Není to nic složitého. Hýbejte se, spalujte kalorie, kdykoliv to jen jde a pojďte si pro svou postavu snů. My věříme, že to zvládnete.

Info ikona
Ladylab hubnutí pro ženy
Měření