Přejít k hlavnímu obsahu

Nastává ideální čas na změnu!

Čas neúprosně běží. Každá z nás se občas ráno podiví u zrcadla, kde jí přibyla další vráska na obličeji. Pokud se s tím nehodláte smířit a rozhodnete se vyrazit do boje, Medicom Clinic si pro vás již po osmé připravil soutěž o plastickou operaci zdarma.

Snad každá z nás se potýká s nějakými nedokonalostmi na těle. Poporodní kila, kterou nejdou shodit, mimické vrásky, které přibývají s věkem, ale i povislá kůže nám na sebevědomí rozhodně nepřidá. S řešením přišla klinika plastické chirurgie Medicom Clinic, která již pravidelně sedm let mění životy a deseti vyvoleným splní jejich sny o dokonalejším těle a znovunabytém sebevědomí. Celý projekt nese název „Krásnější díky plastice“, kam zájemci posílají své životní příběhy, fotografie a popisují důvody, proč by právě oni měli získat plastickou operaci zdarma. Zákroky se během let příliš nemění, obvykle touží po operaci prsou, odsátí tuku nebo omlazení obličeje, ovšem novinkou bude letos nový druh faceliftu, který se provádí v lokální anestezii. Rekonvalescence je tedy výrazně rychlejší a po zákroku odcházíte rovnou domů, což ocení nejedna z klientek Medicom Clinic.

Každoročně roste počet zájemců, ale i počet chirurgů, kterým jako odměna slouží vidět rozdíl klienta před a po zákroku. Za celým sedm let se do projektu přihlásilo 8 898 mužů a žen z celé České republiky a 63 z nich se mohlo těšit z proměny v celkové hodnotě 3 763 390Kč.

Pokud i vy toužíte po dokonalém poprsí, mladším obličeji nebo štíhlejším pase, zkuste své štěstí v letošním 8. ročníku soutěže o plastickou operaci zdarma. Třeba právě vy budete letos jedna z 10 šťastných výherkyň. Využijte šanci svěřit se do rukou těch nejlepších plastických chirurgů a získat s jejich pomocí zpět své sebevědomí. Zapojit do soutěže se můžete na webové stránce www.krasnejsidikyplastice.cz nebo pro více informací volejte 606 306 533.