Přejít k hlavnímu obsahu

Mějte krásné rty bez puchýřků. Poradíme vám, jak na to

Prozradíme vám účinný produkt, který vám pomůže vyzrát na nepříjemné puchýřky na rtech.

Zdravá a krásná ústa jsou tou nejlepší vizitkou. Úsměv má doslova zázračnou moc a sluší každému z nás! Co dělat, když se každý úsměv, každý pohyb rtů a jejich okolí pojí s nepříjemnými pocity? Řeč je o nepříjemných puchýřcích na rtu. Podráždění, bodání, svědění a napětí pokožky jsou hlavní potíže, které s sebou tento nepříjemný stav přináší.

V čem je problém?

 Americký psycholog Grossbart je přesvědčený, že stres, ať už emocionální nebo fyzický, podobně také hormonální nerovnováha nebo nadměrné sluneční záření negativně ovlivňují náš imunitní systém a zanechávají tělu otevřenou cestu pro aktivaci viru, se kterým jsme se potkali většinou již v ranném dětství. Pokud se do nás dostane, tak se nás bude držet už po celý život. 

Intenzivní a cílená péče

Je účelné podpořit obranyschopnost vhodnými doplňky stravy podporujícími správnou funkci imunitního systému, dostatečným spánkem a úpravou životosprávy.

Důvodem vysoké efektivity doplňku stravy HerpeNorm™ je obsah zinku, který přispívá k dobré funkci imunitního systému.

Správně fungující imunitní systém se s puchýřky vypořádá sám i díky zinku, který příznivě ovlivňuje dobrý stav pokožky. Organizmus se v rozmezí 24 - 48 hodin postará sám o to, že se puchýřek na rtu oslabí a zevnitř vysuší.

Pokud HerpeNorm™ nasadíte už při prvních projevech, puchýřek se v mnoha případech ani neukáže a pokud přeci, tak v daleko slabší intenzitě a rychle mizí.

HerpeNorm™ je sofistikovaný doplněk stravy určený pro vnitřní užívání.

HerpeNorm™ patří do rodiny produktů, které se prodávají pod značkou Barny’s. Pro Barny’s ho vyvinul belgický profesor Guy Van Elsacker. Vyzkoušejte HerpeNorm™ i vy a budete překvapeni okamžitým nástupem účinku.

 

Info ikona
Barnys

Malá kapsle s velkým účinkem

  • Začněte s užíváním HerpeNorm™ co nejdříve!

  • Komfortní kapsle pro vnitřní užívání.

  • Puchýřku se nemusíte dotýkat!

  • Jednoduché dávkování 2x denně 1 kapsle.

  • Unikátní kombinace L-lysinu a zinku.

  • L-lysin příznivě mění poměr aminokyselin lysin/arginin.

  • Zinek podporuje správnou funkci imunitního systému a příznivě ovlivňuje stav pokožky.

  • Bez barviv a bez lepku

Žádejte v lékárnách nebo na www.barnys.cz.

Záruka kvality

Co odlišuje Barny’s od ostatních výrobců? Jsme opravdu pyšní na to, co děláme, a proto si 100% stojíme za našimi doplňky stravy. Jsme natolik přesvědčeni o kvalitě výrobků Barny’s, že když nebudete s našimi výrobky spokojeni, vrátíme vám zpět peníze.

Info ikona
Barnys