Přejít k hlavnímu obsahu

Květen ve znamení pohybu

Máte chuť se hýbat a začít žít aktivněji? Najít a hlavně udržet si motivaci ovšem není jednoduché. Když v tom ale pojedeme spolu, a to doslova, naše tělo nám poděkuje. Právě startuje registrace do celostátní výzvy Do práce na kole.

Pomůžete sobě i našemu ovzduší

Po celý květen máte možnost překonat sebe sama. Zvládnete se i vy měsíc dopravovat do práce na bicyklu, pěšky nebo poklusem? Motivací můžete mít hned několik. Hecování s kolegy, čistější ovzduší, lepší kondice a ušetřené peníze za pohonné hmoty. Není pochyb o tom, že pohyb má pozitivní vliv i na naši mysl.

Pravidelnost- to je oč tu běží

Letos v projektu nepůjde o výkon, ale vytrvalost. Podle počtu kilometrů, které nasbíráte, budete moct podpořit jeden ze tří vybraných projektů- léčba onkologicky nemocných dětí, práce s lidmi s psychickými problémy a nebo cyklorikša pro vyjížďky seniorů.

Nejvýhodnější registrace

Registrace do výzvy Do práce na kole je nejvýhodnější během března, v dubnu potom ve dvou vlnách zdražuje. Každý účastník dostane jako každý rok tričko nebo nákrčník, které fungují také jako vstupenky na různé doprovodné akce.

Více informací a možnost registrace najdete na www.dopracenakole.cz

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku