Přejít k hlavnímu obsahu

Holicí strojky a holítka jsou minulostí, užívejte si hladkou kůži až 8 týdnů s revolučním řešením!

Jarní slunko ještě tolik nehřeje, ale pro nás, ženy, je to báječná chvíle a příležitost provětrat skříně 
a zhodnotit šatník na nadcházející teplé období. Sukně, šaty, kraťasy, topy, halenky, trička a tílka, vše je třeba zkontrolovat a případně šatník obnovit a doplnit.

K jarnímu a letnímu období pak ale ženy musejí řešit ještě jednu zásadní věc – hladkou a jemnou pokožku. Takovou, která pokud možno trvá a trvá a trvá, protože nikdy nevíte, kdy krásný jarní či letní den strávíte na vlně romantiky.

Hladká sexy kůže, která dlouho vydrží 

Tak to je prostě sen každé ženy. A revoluce, která zavládla v holení, depilaci, epilaci a moderních způsobech odstraňování chloupků, hovoří jednoznačně pro to, netrpět zbytečně pro krásu. Revoluční řešení Philips Lumea vám totiž zaručí hladkou kůži bez bolesti. Funguje na bázi světelné stimulace IPL, která dokáže přirozeně tlumit růst chloupků.

Funguje to? České ženy testují!  

V praxi to znamená, že jsem konečně našla tu správnou zbraň na chloupky,“ říká Lucie Kaločaiová, testerka ŽENY s.r.o., která se do testování Philips Lumea pustila v rámci akce TESTOVÁNO SKUTEČNÝMI ŽENAMI, a dodává: „Holení mě už vážně nebaví, nohy mám hladké sotva pár hodin a pak už zase „píchám“. S Lumeou vím, že oholení bude opravdu důkladné, dlouho vydrží a hlavně se u toho nepořežu.“ Další testerka Petra Zemková si zase chválí příjemné domácí použití: „Už nemusím čekat na termíny depilací v salonu. Lumea totiž čeká doma na mě. A já si mohu užívat hladké pokožky. Mise je splněna – chloupky jsou zkroceny!“

800x600-02

Alena Příhodová si pochvaluje, že večery může trávit také jinak než ve sprše: „Mám ráda ty chvilky, kdy si sednu k televizi nebo si dám kávičku, a prostě nařídím chloupkům, aby přestaly růst.“

I testerka Kamila Zieglerová oceňuje ušetřený čas, který jí Lumea přináší: „Mám radost, že nemusím holení řešit každý druhý den a trávit svůj drahocenný volný čas ve sprše. Raději se věnuji příjemnějším věcem.“ 

Nenechte se nepříjemně překvapit!

Znáte ten nepříjemný pocit, kdy nás neplánovaně čeká něco důležitého a nám v hlavě bliká kontrolka: „Kdy jsem si vlastně naposled holila nohy?“ Tak tyto nepříjemné pocity můžete hodit za hlavu! Předností technologie IPL a Philips Lumea totiž je, že si na holení hodně dlouho nevzpomenete. „Kdyže jsem se to holila? Před měsícem? Dvěma?“ Žádné chloupky by se určitě dříve objevit neměly a to je pro nás ženy obrovská výzva. Mít hladkou kůži je sen! „Už si nechci připadat jako kaktus, když si náhodou zapomenu nohy oholit,“ říká Petra Zemková.  

Jak funguje technologie IPL a jak se ztratí chloupky z těla? 

Pomocí světelné stimulace IPL tlumí Philips Lumea přirozený růst chloupků. A když chloupky nerostou, nemusíte je holit! Kůži stačí ošetřit zpočátku jednou za 14 dní po dobu 4 týdnů a poté až každých 8 týdnů! Použít jej můžete i na tu nejjemnější pokožku, včetně obličeje (s typem přístroje SC2008), jediným omezením je barva chloupků a kůže. Bezpečí potvrzeno 100 studiemi a více než 2 000 ženami. Ukažte mi jedinou ženu, která po takovém snadném řešení nesáhne! Starost o hladkou kůži hoďte za hlavu a těšte se, že jaro a léto bude prostě VAŠE!