Přejít k hlavnímu obsahu

Letní kabelkové trendy

Nadčasová elegance, to je vlastnost, která spojuje vagony „krále vlaků“ Orient-Expressu a celokožené kabelky, jež se skvěle hodí na prázdninové cesty.

Galerie: Letní kabelkové trendy

Právě proto byla nová kolekce kabelek značky Franco Arazzi nafocena v legendárním Orient-Expressu, jehož zážitková výletní trasa zahrnuje také zastávku v Praze. Nemusíte však nutně vyrážet na cesty Orient-Expressem – jejich praktičnost oceníte (nejen) při jakémkoli cestování. Lze je upravit do různých podob, mají řadu odnímatelných a bezpečnostních prvků a jsou provedeny v nevtíravých barvách, které se hodí ke každému outfittu a pro všechny příležitosti (celou kolekci najdete na www.francoarazzi.cz).

Barev se však letos v létě vůbec nebojte. Hitem je zelená – zejména mátová a neonová a jako součást geometrických vzorů. Efektní je „neonka“ ve formátu sacchetto (rovněž Franco Arazzi). Trendy je také elegantní crossbody Doca – je ležérní, ale můžete s ní klidně i na obchodní schůzku, stejně tak i s módní mátovou kabelkou Tamaris, do níž se toho navíc hodně vejde. A ekologická taška Ecozz je vysloveně nákupní (unese až 20 kg), ale přitom funguje jako atraktivní doplněk. Všechny tři www.modnidoplnky.cz.

Netrapte se pravidlem, že kabelka a boty musejí být tón v tónu – aktuální trend je mnohem uvolněnější a přeje i velice kontrastním spojením.

Foto: www.francoarazzi.cz (2), www.modnidoplnky.cz (3)