Přejít k hlavnímu obsahu

Kvíz: Gott, Bartošová, ale i královna bulváru Hanychová či oblíbená Ewa Farna aneb Jak dobře se vyznáte v životech českých celebrit

Info ikona
Karel Gott

Mohlo by se zdát, že Česká republika není příliš velká, ovšem slavnými, anebo těmi, kteří se chtějí stát populárními, se to tady jenom hemží. Pravdou zůstává, že se bulvární média těší v Česku velké oblibě a my si prostě nemůžeme občas pomoct a kliknete na poutavý titulek. V našem kvízu si můžete svoje znalosti rovnou otestovat!

Představitelka stařenky z Titanicu: Kdysi patřila mezi největší krasavice své éry

svetzeny.cz

Nejslavnější anketa popularity v Česku

Český slavík je hudební cena udělovaná v České republice od roku 1962. Cena se uděluje za nejpopulárnějšího zpěváka, zpěvačku, kapelu a další podle hlasování veřejnosti. V průběhu let se formát a název ceny měnily, ale stále patří mezi nejvýznamnější hudební ocenění v zemi. 

Jak dobře znáte český showbyznys?

Proroctví starší 100 let: Watkins předpověděl mobilní telefony i hotová jídla. Co dalšího nás nemine?

svetzeny.cz

Proč nás fascinuje život celebrit?

Existuje mnoho důvodů, proč lidé milují a čtou bulvární média. Někteří lidé se k nim obrací kvůli zábavě a odreagování od každodenních problémů. Bulvární média často nabízejí lehčí obsah, který se dá rychle přečíst a nevyžaduje přílišnou koncentraci.

Dalším důvodem, proč lidé čtou bulvár, může být zvědavost a touha po informacích o životech celebrit a významných osobností. Bulvární média se často zaměřují na soukromí celebrit a jejich partnerské vztahy, což může být pro mnohé lidi zajímavé.

Některé lidi může také přitahovat senzacechtivost a touha být informováni o nejrůznějších kontroverzních událostech, které jsou v bulváru často zpracovávány.

Je třeba však podotknout, že bulvární média často používají neetické praktiky a vydávají zmanipulované nebo zkreslené informace, aby získala pozornost čtenářů. Proto je důležité si být vědom těchto praktik a pečlivě vybírat zdroje informací.

Zdroj článku