Přejít k hlavnímu obsahu

Přichází novoluní v Raku: Emoce budou jako na horské dráze

Info ikona
novoluní

Upřímné vodní znamení Rak může působit jako kňoural, ale v Racích je mnohem víc než jen jejich hluboce pečující, sentimentální perspektiva. Jako hlavní znamení jsou Raci vizionáři, kteří si stanovují ambiciózní cíle a iniciují velké projekty. A to je jen jeden důvod, proč červnový novoluní ve znamení Raka je ten, který budete chtít využít.

Tato emocionálně nabitá astrologická událost, která připadá na úterý 28. června, by mohla být jedním z těch novoluní, které ve skutečnosti působí spíše jako úplněk. Ale místo toho, aby to byl dechberoucí, dramaty nabitý kulminační bod, poslouží jako odrazový můstek pro dosažení snu, který je spojený s vaším pocitem bezpečí a vnitřní blažeností.

Novoluní v Raku je čas starat se o své hnízdo

Novoluní – ke kterému dochází, když se sebevědomé slunce spojí s intuitivním měsícem – vždy představuje měsíční příležitost ujasnit si, jakou novou kapitolu chcete napsat v průběhu příštích dvou týdnů (až do dalšího úplňku). Většina novoluní je považována za vhodnou dobu k tomu, abychom se zkontrolovali a zvážili, jak se nám daří v určité oblasti života, a tento konkrétní, spadající do Raka, kterému vládne samotný měsíc, je příležitostí dotknout se nitra: svého srdce, ducha a vnitřního světa.

Vlasový trend: Nejkrásnější letní účesy pro mokré vlasy. Vsaďte na copánky nebo drdol alá baletka

svetzeny.cz

Čas pro sebe 

Obecně platí, že novoluní Raka připravují půdu pro sebereflexivní praktiky, jako je meditace, psaní deníku, provádění rituálů s tarotovými kartami nebo krystaly, nebo dokonce jen vyhrazení času na spojení s lidmi, kteří vás znají nejlépe. Jakýkoli druh domácí rutiny, která vám přináší pocit pohodlí a bezpečí (jako je vaření oblíbeného receptu, péče o rostliny nebo zvelebování domu), může být také fantastickým způsobem, jak se ukotvit a zjistit, jakým směrem se vydáte.

Kvadrát Měsíce k Jupiteru zvýší intenzitu toho, co právě cítíte

Nejen, že tomuto novoluní vládne samotná luna, ale bude tvořit úzký čtverec – nejnapjatější, ale také aktivační úhel mezi dvěma planetami nebo body – k Jupiteru, planetě expanze a hojnosti, v ohnivém, impulzivním Beranu. Protože je to jedna z prospěšných (užitečných, pozitivních) planet v astrologii, je kvadrát k Jupiteru jen zřídka tak skličující jako například agresivní Mars nebo Pluto chtivé energie. Ale zesílí a zvětší jakékoli emoce, které se na vás kolem tohoto tranzitu objeví.

Zapomeňte na plastiky - stárněte s grácií jako tyto slavné krásky

svetzeny.cz

Retrográdní Neptun slouží ke kontrole reality.

Neptun bude retrográdní až do 3. prosince. Zatímco se planeta snů a spirituality pohybuje vpřed, má tendenci zatemňovat racionální myšlení, ale když je retrográdní, může být snazší sundat si ty růžové brýle a vidět pravdu o jakékoli dané záležitosti – v dobrém i zlém.

Ačkoli retrográdní Neptuni jsou pomalu plynoucí události, letošní ročník by mohl usnadnit pochopení toho, co se skutečně děje ve vztahu, ve vaší práci nebo s vaším zdravím, abyste mohli nastavit ještě přesnější a silnější záměr novoluní.

Zdroj: Horoskopy 2022