Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Hledáte partnera? Pak vsaďte na tři nejlepší milovníky mezi znameními. Do výčtu patří Lev i Rak

Polibky, objetí, držení za ruce: Se třemi znameními zvěrokruhu se v lásce nezanedbávají jemné doteky - tato trojice je považována za nejněžnější znamení zvěrokruhu.

Chcete ve vztahu hodně něhy? Pak byste při hledání lásky měli hledat zejména tři z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle hvězd jsou považováni za nejmilejší partnery, kteří své milované vždy zasypou spoustou fyzické blízkosti a náklonnosti. Kdo to je podle horoskopu? Jsou to tato znamení zvěrokruhu:

Lev

Lvi jsou rádi středem pozornosti a užívají si plnou pozornost. Ve skutečnosti je však ohnivé znamení nejšťastnější, když je obklopeno přáteli a rodinou. Zejména ve vztazích se Lvům daří a zasypávají svého partnera spoustou náklonnosti a fyzické intimity. Od objetí přes drobné doteky až po vášnivé polibky: Lvi neznají zábrany, pokud jde o něžnosti, a to ani na veřejnosti.

Rak

Než se Raci někomu otevřou a plně mu důvěřují, trvá to dlouho. Ale jakmile překonáte tuto fázi a ztratíte své srdce pro lásku, emocionální znamení zvěrokruhu nelze zastavit. Přesně vědí, co mají ve vztahu dělat, aby se jejich partner cítil opečováván a milován. Klíč: Pořádná dávka něhy.

Co se nosí: Letní šaty, které sluší každé postavě. V šatníku by vám neměly chybět košilové nebo volánkové šaty

Stále hledáte dokonalé letní šaty? Zaručeně v našem článku něco najdete - máme ty nejkrásnější modely pro každou postavu! S těmito letními šaty neuděláte chybu, protože sluší každé ženě.
svetzeny.cz

Ryby

Ryby jsou také považovány za velmi milující partnery ve vztahu. Svou jemností a citlivostí přesně vědí, co jejich láska potřebuje a jak je udělat šťastnými. Vřelé objetí sem, letmý polibek tam — vodní znamení se nebojí ukázat svou intimitu. Pro Ryby je nejdůležitější, aby se jejich partner cítil milován a žádoucí.

Zdroj: Horoskopy 2022