Přejít k hlavnímu obsahu

Otázka pro redaktorky Světa ženy

Měli bychom pozitivně vyhlížet k dalším dnům. Redakce Světa ženy podporuje výzvu #zustavamdoma a nastavila si homeoffice. Redaktorkám jsme položili jednoduchou otázku: Jaká by byla první věc, co byste udělaly, kdyby jste se ráno probudily a zjistily, že není karanténa?

Pavla, šéfredaktorka: Krásně bych se oblékla a užila si cestu do práce. Zkrátka bych udělala všechny ty obyčejné a všední věci, které mi ještě před pár dny přišly samozřejmé a ničím výjimečné.

Dominika, redaktorka: Vytáhla bych nejlepší kamarádku na kafe nebo bych zajela na návštěvu k rodičům. Zjistila jsem totiž, že mi ani tak nechybí vyrazit do parku nebo po nákupech, ale možnost trávit čas se všemi lidmi, které mám ráda.

Alexandra, redaktorka: Naplánovala bych si den se všemi, které mám ráda. S rodinou, s přáteli... Protože jen si volat a psát není úplně ono.

Jana, living redaktorka: Hned bych se podívala na programy divadel, jestli někdo hraje. A pokud ano, rychle koupit lístky a užít si to!

Nicol, online redaktorka: Šla bych ráno do fitka na trénink a pak na Jiřák na moje nejmilovanější Bum bo Nam Bo. Samozřejmě s kamarádkou po boku. :-) 

Jana, Art director: Nejdřív bych naplánovala velkou rodinnou sešlost, a taky piknik v parku pro všechny přátele s dětmi. A pak bych vyrazila s přítelem na nejlepší espresso v Dejvicích, šli bychom pěšky přes Letnou k Vltavě, courali se uličkami staré Prahy a cestou ochutnávali dobrá vína.

Kačka, grafička: Obvolala bych všechny kamarádky a vyrazila na kafíčko. Už nám všichni moc chybí. Hlavně synáčkovi chybí ostatní děti.

Vladimíra, asistentka: Vstala bych o hodinu dřív a šla si zaplavat do bázénu a pak do páry. Hned by mi bylo fajn.

A co vy? Už máte v hlavě scénář, co byste dělala? Podělte se s námi!