Přejít k hlavnímu obsahu

Lunární kalendář: 18. srpen je ve znamení dobré energie a přátelství. Zjistěte, co dalšího vás dnes čeká

Info ikona
Horoskop

Přečtěte si, jaký nás dnes čeká den. Nezáleží ani tak na tom, jaké jste znamení zvěrokruhu, ale jakou energii do našich životů přináší vesmírná energie. Měsíc je aktuálně v přibývající fázi, tedy jsou aktivity, které jsou nejvhodnější dělat právě teď. Co to je?

Měsíc je ve znamení Střelce a postupně dorůstá. Stejně jako dorůstá Měsíc, měli byste investovat energii do záležitostí, které jsou se fázi vývoje. Vše v tomto období roste rychleji. Obecně k nám putuje energie, která s sebou nese nadšení, ale i nespokojenost. A právě ta nám pomůže zamyslet se, nad naším životem a rozhodnout se, zda není čas na změnu. Vyjadřujte se jasně a přímočaře, ovšem nezapomínejte na takt a slušné vychování.

Na co je ideální čas?

Jak už jsme zmínili, dorůstající měsíc přináší stoupající sílu a tu využijte na 110%! Touha vzdělávat se, zlepšovat se a zlepšovat svůj životní standard je přímo neutuchající. A proto, pokud máte plány na podnikání, investice, chcete zkusit něco, co jste nikdy nedělali, teď stojí celý vesmír při vás a kryje vám záda. Cestujte, vzdělávejte se a rozdávejte kolem sebe dobrou náladu, humor a optimismus.

Pozor

Stejně jako Střelci jsou jedni z nejlepších společníků, nyní takoví můžeme být všichni. Ovšem dávejte si pozor, aby vás v uvolněné a přátelské atmosféře nezradil váš jazyk. Co to znamená? Přílišná otevřenost a neopatrnost by mohla druhou osobu ranit a je dobré si neustále uvědomovat, že síla slova je nedozírná.

Přání a tužby mají zelenou

Pokud zkoušíte sílu myšlenky, různé mantry a manifestace, teď je ta nejlepší doba. Pokud po něčem toužíte nebo něco potřebujete, tento den je ideální pro vaše „kouzlení“. Přivolejte si partnera, peníze nebo novou kariéru, ale dávejte pozor, jak přesně si věci přejete. Pokud požádáte pouze o partnera, může vám do cesty přijít kdokoliv. „Kouzlete“ a proste o partnera, který je loajální, chytrý nebo chce založit rodinu, jednoduše přesně to, co si přejete vy!

Madonna oslavila své 63. narozeniny!

svetzeny.cz

Týdenní horoskop: Tato znamení zvěrokruhu budou muset překročit své stíny. Patříte sem i vy?

svetzeny.cz