Přejít k hlavnímu obsahu

NÁKUPY: 5 outfitů podle blogerek

Okopírujte styl zahraničních blogerek. Vybrali jsme pro vás pět nejhezčích letních modelů, ve kterých můžete vyrazit do práce nebo na rande. Vybere si každá z vás – ať už má radši sportovnější kousky, nebo romantické šaty.

1. Na rande

Že více je méně je rada nad zlato. Zvlášť pokud se chystáte na romantickou schůzku s partnerem nebo na první rande. Výrazné oblečení může zastínit vaši osobnost a pokazit vám večer. Zvolte jednoduché šaty s jemnými doplňky. Více inspirace najdete na polském blogu Porcelanna.

2. Na kafe s kamarádkou

Jednobarevné outfity jsou možná monotematické, rozhodně ale nepůsobí nudně. Zejména bílá jde skvěle kombinovat – i když je něco čistě bílé, něco zas slonovinové, můžete to nosit dohromady. Ukrajinskou blogerku Viktorii můžete sledovat zde.

3. Na koncert

Khaki bomber, džíny s dírami, černé brýle a černé tenisky – to je outfit, který nikdy neomrzí. Jestli se vám líbil, jeho autorku, německou blogerku Viktorii, můžete sledovat tady.

4. Do práce

Ještě doma nemáte overal? Je to skvělá věc. Nemusíte přemýšlet, jaké kalhoty, sukni či top si ke zbytku oblečení vybrat. Už jen obujte sandály a nezapomeňte na kabelku! Další modely francouzské blogerky Alizéé najdete tady.

5. Na festival

Barevné vlasy jsou v módě už nějaký čas. Pokud nemáte odvahu si kadeře vyloženě odbarvit, můžete vyzkoušet jednorázové šampony. Na zbytek modelu vám postačí upnuté proužkované šaty, džínové sako a loafers s vyšším podpatkem. Ruská blogerka Talie vás bude dalšími fotkami inspirovat zde.