Přejít k hlavnímu obsahu

Vyhrajte VIP vstup do fitness centra Red Fit v Praze

Trápí vás přebytečná kila? Chtěla byste chodit do fitness centra a jednou provždy se jich zbavit? Zapojte se s námi do soutěže, a jeden all inclusive vstup může být váš.

Red Fit je fitness pro ženy s osobním přístupem, kde se věnují formování postavy, zdravému životnímu stylu, relaxaci, zkrášlování a samozřejmě také zdravému stravování, a to nejen žen, ale také dětí.

Ve fitness naleznete cvičení na profesionálních strojích Vacu shape, Vacu fit, Power Plate, ale také kardiozónu, unikátní program změny postavy za dvacet dní, široké spektrum skupinových lekcí od jógy až po novinku Fat Killer a cvičení pro maminky s dětmi. Zabaví se zde i nejmenší ve speciálních kroužcích pro děti.

Snimek_obrazovky_2017-01-23_v_15.33.24

Kromě sportování nabízí Red Fit také zkrášlující zónu. Zde jsou připraveny zeštíhlující, proticelulitidní, detoxikační zábaly Body Wraps a zábaly pro sportovce. Nechybí ani Beauty Salón, kde si můžete dopřát kosmetické procedury a péči, jako je metoda lepení řasy na řasu, masáže, úprava nehtů či samoopalovací nástřiky.

Výhry je možné využít ve Fitness Red Fit v Praze 9, Českomoravská 18 (www.redfitpraha9.cz), ale také v Praze 4, Holušická 2 (www.redfitpraha4.cz).

Jak soutěžit?

Níže najdete soutěžní otázku a tři možnosti. Vyberte tu správnou a pak už jen vyplňte zbylé údaje. Pokud si správnou odpovědí nejste jistí, navštivte web redfit.cz, tam se ji dozvíte. Soutěž probíhá od 28. 1. 2017 do 10. 2. 2017. Poté na našem Facebooku vyhlásíme pět výherců se správnou odpovědí, tak nás na něm nezapomeňte sledovat!

Výherci

Děkujeme za všechny odpovědi. VIP vstup do Red Fit fitness centra získávají T. Majerová, B. Doupalová, B. Čádyová, M. Toufarová a Z. Žilinčíková. Výherkyním se brzy ozveme na email, kam obdrží veškeré informace ke vstupu.