Přejít k hlavnímu obsahu

Když se literární svět mísí s uměním vůní

Info ikona
parfémy s knihou

Luxusní parfémy inspirované světovými romány - objevte svět NOVELLISTA, kde se potkává literární a parfumářské mistrovství.

Když se řekne vůně, mnozí si představí výlet do zahrady, vzpomínku na dětství, nebo možná vášeň jednoho letního večera. Ale co když vám řekneme, že nyní můžete cítit essenci vašich oblíbených knih? Vstupte do světa NOVELLISTA, kde jsou parfémy inspirovány klasickými literárními díly.

Je to právě vůně, která má tu kouzelnou moc, aby proměnila i běžné dny a chvíle v nezapomenutelné. Správný parfém dokáže dodat sebevědomí, doprovází nás na cestách, připomíná nám milované osoby a dokáže tak vyvolat velmi silné emoce. Zkuste něco nového – může to být právě nový parfém, který bude symbolem nového začátku, změny a nebo jen způsob, jak sama sebe rozmazlovat.  

Krása nezaměnitelné vůně

Pokud má být jedno slovo, které by popsalo vůně NOVELLISTA, bylo by to "mistrovství". Se svými vzácnými ingrediencemi, aromatickými oleji a nezaměnitelným rukopisem francouzských parfemářů tato značka definuje skutečný luxus v parfumerii. Na své si přijdou ženy i muži a z vůní lze snadno vytvořit, stejně jako když sbíráte oblíbené knihy do své knihovny, svou unikátní personalizovanou sbírku parfémů, která vás bude vystihovat. 

Info ikona
parfémy novellista

Překročte hranici smyslů

V životě málokdy narazíme na něco tak prchavého jako je přítomný okamžik nebo něco tak neuchopitelného jako je pocit. Vůně má schopnost připomenout a navodit vzpomínky, emoce a myšlenky, které často slovy nevyjádříme. NOVELLISTA bere tuto moc vůní a kombinuje ji s hlubokými, vášnivými příběhy z klasických literárních děl.

Každé přivonění je jako otevření knihy, kde parfuméři, měnící se ve spisovatele, vyprávějí příběhy plné emocí, charakteru, smutku a naděje. Je to jako ponoření se do světa Velkého Gatsbyho a jeho dekadentních večírků nebo zážitku osudového vztahu skrze esenci Madame Chrysantheme.

Info ikona
parfémy novellista

Grasse: srdce světově proslulých parfémů

Grasse, kolébka vůní a domov těch nejtalentovanějším "nosů" v oboru, je i domovem značky NOVELLISTA. V tomto městě, které si zakládá na tradicích, ale i inovacích, tak byly vytvořeny parfémy, které mají bezpochyby potenciál stát se novodobými hvězdnými klasikami. 

Úspěch, který hovoří sám za sebe

Během krátké doby si NOVELLISTA vybudoval jméno na evropských trzích, což dokládá řada prestižních ocenění, která získala. Jejich nedávno uvedená vůně, Citrus Affair se stala bestsellerem. A stačil jí na to pouhý měsíc. NOVELLISTA představuje cestu plnou vzpomínek, příběhů a emocí. Ať už jste fanynkou literatury nebo parfémů (nebo obojího), objevte svět, kde se oba tyto obory spojují. 

Měření