Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Štěstí a úspěch čeká na tři znamení zvěrokruhu. Jásat mohou Kozorozi, ale i Blíženci

Mohli bychom žárlit! Podle týdenního horoskopu tato tři znamení kráčejí životem a zaznamenávají jeden úspěch za druhým. Hvězdy se tento týden spokojily, aby jim vyčarovali úsměv na tváři!

Nový týden, nové štěstí: Tři znamení zvěrokruhu jsou v týdnu 7. března skutečnými hvězdami a září velkolepými nápady a nadšením. Týdenní horoskop odhaluje, která znamení zvěrokruhu už nemůže zastavit nikdo a nic!

Blíženci

Blíženci se v poslední době trochu flákali, ale tomu už je konec! Právě včas, protože na začátku týdne je znamení zvěrokruhu nejen v jarní a koketní náladě, ale jen překypuje energií a chutí do akce. To smete i všechny ostatní v okolí tohoto znamení zvěrokruhu! Celá řada úspěšných zážitků znamená i to, že vzdušné znamení provází velké charisma. Není nic, co Blíženci nedokážou – a bude toho mnohem více, než si myslíte!

Kozoroh

Hvězdy jsou pro Kozorohy v novém týdnu obzvlášť příznivé. Pomáhají jim odstranit pochybnosti o sobě a soustředit se na to podstatné. Díky tomu se nyní Kozorozi cítí opět sami sebou a dobrá nálada je jen tak neopustí. Merkur od čtvrtka pomůže zajistit, aby vše fungovalo téměř bez větší námahy a zemské znamení bude slavit jeden úspěch za druhým. 

Panna

Nejpozději od poloviny týdne, kdy se 10. března vládnoucí planeta Panny Merkur přesune do znamení Ryb, se toto znamení zvěrokruhu pořádně rozjede. Merkur jim dává spoustu ambicí a extra porci vytrvalosti, aby bylo možné dosáhnout všech cílů, které mají Panny na mysli. I nečekaná výzva v práci se dá zvládnout s lehkostí. A jako by toho všechno nebylo málo, i v lásce to půjde jako po másle! Milé Panny, lepší už to být nemůže!