Přejít k hlavnímu obsahu

Will Smith krutě pyká za facku, kterou uštědřil moderátorovi. Přišel o šanci natočit autobiografický film. Firmy od něj dávají ruce pryč

Info ikona
Will Smith

Kdyby Will Smith (53) věděl, jakou lavinu spustí jeho facka, rozhodně by si své jednání rozmyslel. Nyní přišel o možnost natočit film, který měl pojednávat o jeho životě. Firmy se od slavného herce v tichosti distancovali.

Válka nabídek pro životopisný film Willa Smithe skončila – poté, co se Netflix a Apple+ stáhly po skandálu s fackou na udílení cen Oscar 2022. Zasvěcení uvedli, že streamovací giganti stáhli své nabídky v důsledku dopadu celé situace. 

 

Práce s Willem se ukázala jako riskantní

inulý měsíc média odhalila, že společnosti bojovaly o získání práv na film o Smithově životě, založený na jeho nejprodávanější autobiografii, která vyšla minulý rok. Ale zdroj včera odhalil šokující informace: „Netflix a Apple+ v tichosti odstranily své nabídky na životopisný film Willa Smithe a místo toho přemístí finanční prostředky a rozvinou originální nápady od nových černošských herců."

„Práce s Willem se stala riskantní záležitostí. Nyní plánují vyvíjet nápady s dalšími hvězdami přátelskými k rodině, jako jsou Mike Epps a Michael B. Jordan,“ uvedl zdroj. Hvězda Bad Boys Smith (53) klesl v oblibě poté, co vtrhl na pódium v ​​Los Angeles a uvrazil facku Rockovi (57) za vtip o oholené hlavě jeho 50leté manželky Jady Pinkett Smithové.

Video: Will Smith na udílení Oscarů vlepil facku Chrisi Rockovi, který pronesl vtip o vlasech jeho ženy

svetzeny.cz

Smith minulý týden odstoupil a řekl, že jeho činy jsou „neomluvitelné“Akademie jeho rezignaci přijala, ale stále pokračuje v disciplinárním řízeníSmith čelí 18. dubna slyšení, kde by mohl být zbaven Oscara za nejlepší mužský herecký výkon za roli ve filmu Král Richard: zrození šampiónek. 

Zdroj: The Sun, In Style