Přejít k hlavnímu obsahu

Sylvester Stallone prodává své luxusní sídlo, které koupil před necelým rokem. Nahlédněte k Rambovi domů

Sylvester Stallone má za sebou rušný rok v oblasti realit. Hvězdný Rocky zahájil rok 2022 prodejem svého sídla ve středomořském stylu v Beverly Hills zpěvačce Adele za 58 milionů dolarů – jde o jednu z nejdražších realitních transakcí tohoto roku. O pár měsíců později utratil 18 milionů dolarů za komplex Hidden Hills , se kterým se nyní vrací na trh s požadovanou cenou 22,5 milionů dolarů, podle Los Angeles Times .

Luxus a hned několik domů na pozemku včetně penzionu

Dům ve stylu Hamptons stojí na pozemku o rozloze téměř 2,5 akrů, na kterém se nachází také penzion, bazén s vířivkou, ovocný sad, dům u bazénu, lodžie porostlá břečťanem, stáj pro koně a jízdárna. Vše je obklopené vzrostlými stromy a bujně upravenými pozemky. Hlavní a hostinské domy dohromady pokrývají více než 10 000 čtverečních stop se čtyřmi ložnicemi a šesti a půl koupelnami.

Nikdo nemládne. Rok 2023 přinese řadě celebrit životní jubileum. Kdo sfoukne 60 svíček na dortu?

Čas neúprosně běží, a ačkoliv známe naše oblíbené hvězdy z filmů, kde vypadají pořád stejně, realita je jiná. Řada oblíbených hvězd v roce 2023 oslaví šedesát let. Kdo na to nevypadá a komu byste hádali klidně i víc?
svetzeny.cz

Rambo prodává jeden dům za druhým

Podle TMZ, který jako první o nabídce informoval, Stallone prodává dům, protože on a jeho dlouholetá manželka Jennifer Flavin tráví stále méně času v Kalifornii. Od té doby, co téměř před rokem prodali své sídlo v Beverly Hills, udělali si své hlavní sídlo z Floridy; vlastní dům v Palm Beach ve státě Sunshine za 35 milionů dolarů.

Úchvatný interiér

Mezi přednosti interiéru patří velký pokoj s klenutým stropem a střešními okny, jídelna s krbem, kuchyň se špičkovými spotřebiči Wolf a Sub-Zero, mediální místnost s projektorem a tělocvična se zrcadlovými stěnami. Hlavní apartmá v patře nabízí dvojitá umyvadla, posezení, šatny ve dvou showroomech a soukromý balkon s výhledem na rozlehlé pozemky.

Vzadu je několik lodžií s dostatečným prostorem pro zábavu pod širým nebem a svěží pozemky obklopují soukromý bazén s terasou na opalování. K dispozici je také salonek s ohništěm a spousta míst ve stínu stromů, kde můžete sledovat dovádějící koně.

Prohlédněte si úchvatné sídlo
Zdroj článku