Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity na sítích: Modelky Kovandová a Nováčková porodily. Jaká vybraly jména pro své děti?

Info ikona
Lucie Kovandová

VIP osobnosti sdílejí svůj život se všemi a my jsme vybrali jejich nejlepší momenty, které se objevily na Instagramu.

Lucie Kovandová porodila!

Modelka Lucie Kovandová porodila chlapečka a dojemnou fotku okomentovala slovy: "Tomáš ? 16.1. 2021 ? jsme RODINA! Jsem MÁMA ?? miluji vas?"

Svět ženy gratuluje!

 

Veronika Arichteva na horách

Herečka a maminka Veronika Arichteva si užívá idylku na horách. Kromě krásných fotek s rodinou sdílela Veronika i fotku sama sebe, kde jí to opět neuvěřitelně sluší.

 

Idylka na Bali

Insta máma Kamila Šikl Krečková tráví čas s rodinou na Bali a sdílela fotku, která nás nutí malinko žárlit! Krásné počasí a Kamila v sedmém měsíci těhotenství naprosto září! 

 

Dana Morávková jako Anna Rottová

Herečka Dana Morávková se pochlubila fotkou, kde představuje Annu Rottovou. Seriál o Boženě Němcové vyvolává mnoho emocí a Dana Morávková si vysloužila v komentářích od fanoušků mnoho pochval! 

 

Eva Perkausová ve sněhu

Moderátorka Eva Perkausová vyrazila jako mnoho dalších na hory. Sdílela fotku, kde se "válí" ve sněhu a okomentovala slovy: " Jak stačí málo k radosti!"

 

Daniela Písařovicová v nové práci!

Moderátorka Daniela Písařovicová sdílela fotografii ze své "pracovní pozice". Nastupuje do DVTV, ovšem v ČT zanechala obrovskou stopu a slova chvály a děkování jí vyjadřují fanoušci stále. 

 

Kazma a jeho neutichající smysl pro humor

Kazma alias Kamil Bartošek sdílel fotku kočky, kterou vtipně okomentoval slovy: "Bezva, tak Tigy už má taky Covid."

 

Pavol Habera opěvuje svoji manželku

Zpevák Pavol Habera sdílel fotku své manželky a vtipně ji okomentoval: "Naraz varí,pečie,telefonuje a popritom si čistí zuby- hmmm - mám doma multiženu !!! ? ❤️ musím jej kúpiť ešte do kuchyne ten detský klavír, čo sa rozprestrie na zem a keď po ňom chodíte, tak to hrá- šak nech sú aj nohy v nejakej užitočnej aktivite?". 

 

Další krásná maminka na scéně!

I modelka Jitka Nováčková porodila a to rovnou o tři týdny dříve.

"Leah Elissa ?
Bude po tatínkovi, raději dorazila o tři týdny dřív, než byť jen o minutu pozdě. A za mě jedna rada - sbalte si tašku do porodnice dřív, než máte pocit, že je třeba. V kontrakcích pak nejenže nevíte, jak se jmenujete, ale balení s těmi “au” zastávkami trvá nekonečně dlouho.
Vítej na světě"

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.