Přejít k hlavnímu obsahu

Vykročte do nového roku s lednovým Světem ženy

Vykročte do nového roku s lednovým Světem ženy

Svět ženy 1/18 je prodeji od 13. 12. 2017

Možná ji stále znáte jen jako Miss World a modelku. To už je ale tak trochu minulost. Dnes se věnuje především své nadaci Krása pomoci, která pomáhá seniorům, a zastupuje český neziskový sektor v OSN. Děti prý s Ondřejem zatím neplánují. Proč? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s ní.

S novým rokem startuje i nová rubrika! Těšit se můžete na pravidelné sloupky psychoterapeuta Jana Vojtka – tentokrát na téma „Je možné zachránit vztah, když vázne komunikace?“

Ráda byste se zbavila vrásek na čele, ale tak nějak o botoxu stále pochybujete? Pak si přečtěte čemu věřit a čemu ne.

Někdy se ocitneme v situaci, kdy přemýšlíme, zda zakročit, i když se nás to netýká. Zamysleli jsme se nad tím, proč je dobré si pomáhat?

Naše tělo se občas rádo přepne do stand-by režimu. Máme pro vás super tipy, díky kterým vám v novém roce nedojde energie.

Potřebujeme je, ale někdy nás babičky jednoduše štvou. Zvlášť, když zasahují do výchovy našich dětí. Kdy jim nechat jejich pravidla a kdy naopak taktně naznačit, že by to chtělo ubrat plyn? 

Orgasmus jako elixír mládí, lék na migrénu i jako prostředek k věrnosti – máme pro vás 16 faktů, které jste určitě nevěděli.

Začněte nový rok s brusinkami na talíři. Dejte si je obalovené v cukru, s kuřetem a nebo v koláči s drobenkou. Pokaždé chutnají skvěle.

Vítejte v lepší společnosti a nastupte s námi na jednu z nejluxusnějších lodí světa Queen Mary. Nebudete litovat!

A samozřejmě nechybějí ani oblíbené příběhy života plné radostí i situací, ve kterých se zákonitě pozná každá z nás.

Předplaťte si Svět ženy na celý rok a užijte si pohodu při svíčkách Partylite, které dostanete jako dárek.