Přejít k hlavnímu obsahu

Tyto muže nechte ve starém roce: "Jájínky", ty, co hledají pořád něco lepšího a kokety

Info ikona
vztahy

Pojďme si připít na báječný milostný rok 2022 – ale bez těchto tří typů mužů, prosím.

Přinesl vám rok 2021 také nějaké milostné omyly a zmatky? Začátek roku je ideální příležitostí opustit všechny muže, kteří už vaší psychice nedělají dobře. Vybrali jste tři tipy mužů, kteří vám rozhodně nebudou chybět, když je zanecháte napospas. 

Muži, kteří hledají něco lepšího

 

Jak ho poznáte? Je to on, kdo se k vám otočí zády, jakmile kolem projde jiná skvělá žena. Ve skutečnosti se vy dva skvěle bavíte: dobře si rozumíte, vaše skupiny přátel jsou perfektní a když jste spolu, vždy si užijete spoustu legrace. Nějak se ale nemůžete zbavit pocitu, že je neustále na cestách ve svých myšlenkách. Jakmile dojde ke konfliktu, stáhne se a je opatrný ohledně budoucích plánů. Koneckonců, může tam být někde jiná žena, která mu dá ještě více svobody, vypadá prostě dokonale a dokáže v tichosti snášet jeho velké i malé výkyvy nálady. Tak ať klidně hledá dál! 

Muži, kteří se nezavazují

Jak ho poznáte? Podle jeho seznamovací aplikace v mobilním telefonu! Rád by ... ale nějak prostě nemůže dát ruce pryč od ostatních žen. Ať už textovou zprávou, na kafe (ale jen občas!) nebo formou neustálého kontaktu s ex, která mu stále straší v hlavě. Není toho příliš? Nechte ho a jeho ženy v roce 2021 a vydejte se na průzkum. Brzy zjistíte, že se kolem vás motá mnoho mužů, kteří si vaši pozornost zaslouží. 

 

 

 

"Jájínci", kteří se milují

Jak ho poznáte? Každá jeho věta začíná slovem "já"! Trocha sebelásky nikdy nikomu neublížila a znalost vlastních kvalit vás ve skutečnosti dělá sexy. Ale zatímco ženy rády své kvality skrývají, existuje jeden typ mužů, kteří jsou nadšeni, když mluví o sobě. Je neuvěřitelné, čeho v roce 2021 profesně dosáhli, je skvělé, jak je oblíbený u přátel a každopádně se můžete považovat za šťastné, pokud si na vás udělá čas. Jak dobře, že to už v roce 2022 dělat nemusí. Otočte se zády a jděte hledat štěstí jinam. 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.