Přejít k hlavnímu obsahu

Nejnezapomenutelnější okamžiky královské rodiny z roku 2021

Info ikona
královská rodina

Rok 2021 byl pro královnu Alžbětu a královskou rodinu významným rokem, od vrcholů po pády. Pojďme si společně zavzpomínat na rok 2020.

První miminko v roce 2021

Princezna Eugenie přivítala první královské miminko tohoto roku (přibylo spousta nových přírůstků!) v únoru. S manželem Jackem Brooksbankem představili svého syna Augusta Philipa Hawkea, pravnuka královny Alžběty, světu moderně: na Instagramu!

Další mininko na obzoru

Poté, co se princ Harry a Meghan Markle v roce 2021 otevřeli o tom, že v roce 2020 zažili potrat, učinili na Valentýna speciální oznámení: budou mít dítě! Dceru Lilibet Dianu přivítali 4. června.

Rozhovor, který se vepsal do historie

Meghan a princ Harry se posadili s Oprah Winfrey v rozhovoru, který byl odvysílán na začátku března, kde se zabývali tím, proč ustoupili jako pracující královské rodiny – včetně tvrzení o rasismu a Meghanina boji o duševní zdraví.

 

Smrt prince Philipa

Princ Philip zemřel v dubnu ve věku 99 let po 73 letech manželství s královnou Alžbětou. Kvůli zmenšené verzi pohřbu kvůli pandemii COVID-19 seděla královna během obřadu sama v kapli sv. Jiří – výsledkem byla jedna z nejdojemnějších fotek roku.

Unikátní fotografie, které svět ještě nikdy neviděl

Královská rodina sdílela řadu dosud neviděných fotografií prince Philipa po jeho smrti, včetně tohoto sladkého záběru královského páru obklopeného svými pravnoučaty. 

Smutek vystřídalo veselé výročí

Princ William a Kate Middleton oslavili v dubnu 10. výročí svatby vydáním nových portrétů, včetně krásného snímku, který připomíná jejich zásnubní fotografie.

Kromě portrétů Kate a princ William sdíleli sladké video, které ukazuje život doma se svými třemi dětmi, od lezení po písečných dunách na pláži v Norfolku po opékání marshmallow nad ohněm.

Společné setkání bratrů

Bratři princ William a princ Harry se v červenci znovu sešli, aby v zahradách Kensingtonského paláce odhalili sochu své matky princezny Diany. Ve společném prohlášení uvedli: "Každý den si přejeme, aby byla stále s námi, a doufáme, že tato socha bude navždy vnímána jako symbol jejího života a jejího odkazu."

Životní prostředí je velké téma královské rodiny

Princ William a Kate sdíleli rozkošnou fotku dcery princezny Charlotte sladce držící motýla na počest iniciativy Big Butterfly Count, která se v srpnu odehrává po celé Velké Británii.

Další královské dítě

Princezna Beatrice a manžel Edoardo Mapelli Mozzi rozšířili svou rodinu v září a přivítali dceru jménem Sienna Elizabeth.

Horoskop: První lednový týden bude dokonalý pro Býky, především v milostném životě

svetzeny.cz

"Ukradená" show

Kate (v třpytivých zlatých pelerínových šatech), princ William, Camilla a princ Charles "ukradli" show na červeném koberci na premiéře nejnovějšího filmu o Jamesi Bondovi No Time to Die.

Meghan se v listopadu objevila v talk show kamarádky Ellen DeGeneresové, kde sdílela podrobnosti o svém životě v Kalifornii – včetně toho, že Lili narostly zoubky! Diváky si mimo jiné získala vtipným videem, kde se chová bláznivě a natáčí ji skrytá kamera. 

Vánoční rodinný portrét 

V souladu s tradicí se princ William a Kate v prosinci podělili o nový rodinný portrét pro své vánoční přání. Pořídili snímek během soukromé rodinné dovolené v Jordánsku na začátku roku.

Poprvé jako čtyřčlenná rodina

Princ Harry a Meghan zveřejnili svou první fotografii jako čtyřčlenná rodina!