Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Znamení, která zůstanou sami v roce 2022. Berany čeká chaos, Blíženci budou bez partnera

Info ikona
horoskop

Být svobodný může být požehnání nebo prokletí. A jak zareagujete na následující zprávu, že budete single, záleží čistě na vašem postoji: Víme, která znamení zvěrokruhu zůstanou v novém roce 2022 svobodná.

V závislosti na tom, jaké jste znamení zvěrokruhu, může být pro vás titul svobodné osoby uspokojující nebo bolestivé. V podstatě se říká, že lidé ve znamení Raka nebo Býka oceňují stálý vztah, Štír nebo Vodnář naopak dobře vycházejí s tím, že si jdou vlastní cestou. V nadcházejícím roce 2022 však podle horoskopu pravděpodobně zůstanou tato tři znamení zvěrokruhu sólo:

Blíženci

Blíženci jsou jedním z těch znamení zvěrokruhu, u kterých je velmi pravděpodobné, že budou během roku 2022 svobodní. Zejména na začátku roku nejsou astrologická znamení dobrou živnou půdou pro rozkvět romantických citů. Ale: Blíženci se málokdy cítí osamělí. Jejich otevřená povaha jim usnadňuje oslovit ostatní a získat si nové přátele. V Novém roce se tedy zaměřte na pěstování a upevňování platonických vztahů, milí Blíženci.

 

Beran

Následující rok Beran neměl hvězdy na své straně: rok 2022 bude pro znamení Ohně těžkým rokem, a to nejen v milostných záležitostech. Planetární konstelace pro vaše sluneční znamení způsobí chaos a v jejím středu bude milostný život.

S negativními zkušenostmi jsou ale i obohacující postřehy a poučné dojmy, abyste z roku odcházeli s jasnějším pohledem na věc. A s trochou štěstí by se šance na romantický konec roku mohly ještě zlepšit.

Lev

Milovat bude v roce 2022 těžké i pro lidi ve znamení zvěrokruhu Lva. Pro typické Lvy, kteří si cení své nezávislosti, to rozhodně není smutná zpráva. Pokud ale hledáte romantickou blízkost k někomu jinému, musíte se v následujícím roce oprostit od starých vzorců chování. 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.