Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Pro 4 znamení zvěrokruhu bude rok 2022 šťastným rokem. Berani a Raci mohou slavit

Info ikona
Horoskop

Rok 2021 byl pro mnohé náročný. Je to o to hezčí, že nový rok je již ve startovních blocích a čtyři znamení zvěrokruhu se mohou těšit na šťastnou sérii díky Jupiteru.

V roce 2022 bude Jupiter – planeta štěstí, dobrodružství a moudrosti – v ideální pozici, aby čtyřem konkrétním znamením zvěrokruhu nadělil pořádnou dávku štěstí do nového roku. Rok začíná Jupiterem v citlivém a nápaditém znamení zvěrokruhu Ryb. To bude začátek nádherné série štěstí pro čtyři znamení zvěrokruhu.

1. Beran

Beran je rozhodně jedním ze šťastných dětí roku 2022. Beran jsou ambiciózní a plní energie a lásky, aby si znovu a znovu dokazovali, jaký potenciál v nich je. Letos bude Jupiter cestovat znamením zvěrokruhu Berana od 10. května do 28. října, než znovu vstoupí do Berana 20. prosince, kde zůstane po celý rok 2023. Letos Beran ochutná sílu Jupiteru sice jen trochu, ale získá sebevědomí a odváží se dělat věci, které nikdy nepovažoval za možné.

2. Rak

Rak kráčí otevřeně a je připraven na nová dobrodružství do nového roku 2022. Na začátku roku se Jupiter pohybuje přes druhé vodní znamení Ryby. Tento tranzit aktivuje devátý dům plný dobrodružství a otevřené mysli. Jupiter v roce 2022 přinese Rakovi štěstí v podobě nových zážitků a spontánních dobrodružství, z nichž některá vám vyrazí dech. Rak by se nyní měl osvobodit od omezujících perspektiv, Jupiter mu letos ukáže zcela nový svět.

3. Štír

Štír bude letos také těžit z energie Jupitera ve znamení zvěrokruhu Ryb. Planeta projde svým pátým domem vášně a vše bude vypadat romanticky, krásně a barevně. Možná během této doby Štír zažívá rozkvět své kreativity, touhu po umění. Vodoznak by to měl v každém případě prožít a zapojit se. Má talent pracovat kreativně a vytvářet krásné věci.

Horoskop: Začíná týden plný síly. Těšit se mohou Lvi, ale i Štíři

svetzeny.cz

4. Ryby

Vzhledem k tomu, že planeta Jupiter vstoupí v první polovině roku 2022 do znamení zvěrokruhu Ryby a zůstane v něm od 16. května do 28. července, znamení zvěrokruhu tuto energii pocítí. S Jupiterem po vašem boku bude rok 2022 pro Ryby prostě fantastický! Je tu magie, večírky, dobrodružství a spousta lásky a štěstí. Může to být dokonce ten nejlepší rok! 12. dubna se Jupiter spojí s Neptunem a šťastná Ryba zažívá nové životní maximum. Vše půjde podle plánu.