Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejhorší den v roce 2022 pro každé znamení zvěrokruhu. Rak zažije peklo 3. března, Býk v půlce května

Info ikona
horoskop

Máte dobrou náladu a jste plni motivace v novém roce 2022? To je dobře! Ale pozor, v roce 2022 je určitý den, který by vám mohl zkazit dobrou náladu. Přečtěte si, který den si vytáhnete "černého Petra" podle znamení zvěrokruhu.

V novém roce je pro všech 12 znamení zvěrokruhu určitý den, kdy bude lepší nic neriskovat. Nemusí to skončit dobře a spíš to povede k hádkám, špatné náladě a problémům ve vztazích, než užitku. 

1. Beran

Beran by se měl mít na pozoru od 30. října. Od tohoto podzimního dne je Mars na ústupu ve znamení Blíženců. To se týká především třetího domu Berana, domu komunikace. Beran jako akční znamení zvěrokruhu pak bude nucen brát vše trochu pomaleji a mohou vznikat problematická nedorozumění.

2. Býk

Nejhorším dnem pro Býka bude pravděpodobně 15. květen. Zatmění Měsíce v roce 2022 zasáhou Býka obzvlášť tvrdě. Zvlášť, když se odehrávají ve znamení Štíra. První z nich se uskuteční 15. května. Právě v tento den si Býk uvědomí, že se musí vzdát určitých spojení, aby mohl jít dál. To zasáhne milující znamení zvěrokruhu víc, než bude čekat.

3. Blíženci

Blíženci by si měli do kalendáře označit červeně 20. srpna. V tento den se Mars přesouvá do Blíženců, kde bohužel zůstane až do 23. ledna. Během těchto pěti měsíců si Mars udělá pohodlí v prvním domě osobnosti. Během této doby je částečně na ústupu. Pro Blížence to znamená, že zažijí velmi smíšené chvíle. Někdy vše běží velmi rychle a pak zase velmi pomalu. Musíte si najít vlastní tempo, abyste to všechno dostali pod kontrolu, nebo se zblázníte.

4. Rak

Pro Raka bude 3. březen nejhorším dnem roku 2022. Tehdy se Mars a Pluto setkají v Kozorohu - v sedmém domě romantických partnerství a vztahů Raka. To by mohlo vést k určitým poruchám v dynamice. Pokud se Rak potýkal se vztahovými problémy už v prosinci (tehdy byla Venuše), pak přesně tyto problémy přijdou znovu 3. března. Konflikty by ten den mohly eskalovat.

5. Lev

14. srpen je pro Lva nejhorším dnem. V tento den je vystavena zkoušce hřejivá a výrazná povaha tohoto znamení zvěrokruhu. Saturn je ve Vodnáři retrográdní a v tento den je naproti Slunci. Slunce a Saturn jsou polární protiklady a Lev se ten den může cítit neuvěřitelně rozrušený. To by mohl být zásadní zlom pro toto znamení zvěrokruhu. Potřebuje akutně vyčistit některé vztahy.

Horoskop: První lednový týden bude dokonalý pro Býky, především v milostném životě

svetzeny.cz

6. Panna

Znamení zvěrokruhu Panna se nemůže, spíš nesmí, těšit na 10. květen. Od toho dne je Merkur na ústupu v desátém domě kariéry a veřejného obrazu a má významný dopad na profesní život Panny. Vše jde v tento den velmi pomalu a znamení zvěrokruhu to prožívá neuvěřitelně těžce. Je čas zamyslet se nad svou kariérou a případně ji přehodnotit.

7. Váhy

Váhy by se měly mít na pozoru před 9. zářím. Zatím vlastně vždy spoléhaly na Merkur, planeta pomohla Váhám přinést jejich slova a názory na veřejnost, ale to by mohl být 9. září problém. Protože od tohoto dne je Merkur retrográdní v prvním domě osobnosti Vah. Konflikty a nedorozumění jsou na denním pořádku a přesně to jsou věci, kterým se Váhy jinak snaží vyhýbat.

8. Štír

Vodní znamení Štíra by nemělo 8. listopad podcenit. V roce 2022 všechna znamení ukazují na změnu a transformaci. Je to dáno především četnými zatměními Měsíce, které se odehrávají především ve znameních Štíra a Býka. 8. listopadu v sedmém domě vztahů dojde k úplnému zatmění Měsíce a v ten den se Štírovi odhalí něco významného. Může to být velmi nepříjemné a Štír bude nucen změnit své priority.

9. Střelec

28. červenec je nejhorší den pro Střelce. V tento den bude Jupiter v Beranu retrográdní v pátém domě sebevyjádření a kreativity Střelce. To vede k velmi významné fázi odvykání. Vše se zpomaluje a může dojít k určité regresi. To obzvláště obtěžuje Střelce, protože chtějí růst a pokrok. Nyní bude nucen vše reflektovat.

Nejnezapomenutelnější okamžiky královské rodiny z roku 2021

svetzeny.cz

10. Kozoroh

Kozoroh by si měl v kalendáři označit 4. června. Jako zemské znamení Kozoroh vždy hledá příležitosti, jak být produktivní a cílevědomý. Všechna tato energie a motivace však bude 4. června zmařena. Saturn je v tento den v úpadku ve druhém domě financí a zdrojů. Kozoroh zjistí, že se mu tento den jednoduše nevydaří v žádném směru a bude se cítit neuvěřitelně frustrovaný.

11. Vodnář

4. únor bude pro Vodnáře skutečnou výzvou. Jeho vládnoucí planeta Saturn a vládnoucí planeta domu vztahů, Slunce, se v tento den setkávají v prvním domě osobnosti. Vodnáři se mohou 4. února cítit naštvaně, zejména pokud jde o vztahy. Konverzace se mohou pokazit a způsobit diskuse.

12. Ryby

Znamení zvěrokruhu Ryby se 28. července bavit nebudou. Od tohoto dne je Jupiter retrográdní ve znamení Berana ve druhém domě peněz a financí. I když zde ryby v posledních měsících zaznamenaly obrovský růst, měly by v tento den udělat krok zpět. Růst stagnuje a je třeba se vyhnout velkým investicím. Situace se uklidní až 23. listopadu.