Přejít k hlavnímu obsahu

Dopřejte si nevšední zážitek v prvním a jedinečném pop-up Treat Baru ve Vnitroblocku!

Info ikona
treat bar

Vánoční čas je v plném proudu a vy máte jedinečnou příležitost předvést své kreativní umění a namíchat si podle vlastních chutí váš oblíbený a delikátní krémový Baileys Original Irish Cream. V holešovickém Vnitroblocku tak můžete strávit příjemné odpoledne a zapomenout na vánoční stres s oblíbeným nápojem v ruce.

Zahřešte si sladce s Baileys!

Pokud milujete sladké, a máte fantazii, máme pro vás naprosto speciální místo, které zdokonalý vaši procházku s kamarádkou či partnerem. Rádi bychom vám představili první unikátní pop up ve střední Evropě – Baileys Treat Bar. Místo, které dává vaší kreativitě prostor předvést se a vychutnat si jedinečnou chuť lahodných dezertů Baileys Original Irish Cream nebo nápoje Baileys v kombinaci se zmrzlinou, kávou nebo horkou čokoládou. Kreativitě a fantazii se meze nekladou – vše si budete moci dozdobit sypáním, například marshmallows, oříšky, špetkou třpytivého prachu či cukrovým zdobením. 

Info ikona
Baileys

Zábava pouze pro dospělé

Baileys Treat Bar je zkrátka místem neodolatelné sladké zábavy pro dospělé, kde si budete moc nejenom vychutnat, ale také i zakoupit novou vánoční limitovanou edici Baileys Original Irish Cream a ostatní produkty Baileys.

Info ikona
Baileys

Vyvážení chutí je pravidlo číslo jedna

Pokud si myslíte, že smíchat pár věcí dohromady, je otázka pár minut, jste na omylu. Každý nápoj, který ve Vnitroblocku vymýšleli, musel splňovat přísná kritéria a chuť se musela vyvažovat. Některé nápoje vytvářel cukrář David Kulich hned několikrát a ne vždy se vše povedlo na první dobrou.

David Kulich, cukrář Baileys Treat Bar říká: „Spolupráce na tomto projektu byla výzvou, která mi přinesla spoustou nových zážitků a zkušeností. Nejtěžší na celém tvoření bylo správně vyvážit chuť, protože každá tekutina navíc se musí vyvažovat přidáním dalších surovin. Některé dezerty se mi podařilo vychytat hned na první pokus, jako například tiramisu, které při ochutnávce sklidilo pozitivní ohlasy. Spolupráce s celým týmem byla naprosto dokonalá, velmi si vážím možnosti udělat ochutnávku pro více lidí, při které jsem viděl reakce na jednotlivé dezerty, a pomohlo mi to se posunout dále s mými výtvory. Jsem pyšný, že mohu být součástí takového projektu a těším se na ohlasy.“

Praha má jedno speciální prvenství

„Je nám velkou ctí, že se právě Praha stala prvním z míst ve střední Evropě, kde jsme mohli otevřít Treat Bar pop up. Věříme, že si toto ojedinělé místo neodolatelné zábavy návštěvníci v předvánočním čase skvěle vychutnají,“ dodává Kristýna Walzelová, Brand Manager Diageo Reserve & Baileys.

Info ikona
Baileys