Přejít k hlavnímu obsahu

Dárky, které vykouzlí dětem úsměv na tváři

Info ikona
APART dětská kolekce šperků

Vánoce patří mezi nejkouzelnější období v roce. Nejvíce se na ně však bezpochyby těší děti. Celý štědrý den netrpělivě vyhlíží Ježíška, který jim přinese vytouženou nadílku. Není přece nic dojemnějšího než vidět rozzářené dětské oči při rozbalování vánočních dárků. Takové chvíle štěstí jsou prostě k nezaplacení. Značka APART pro Vás připravila tipy na nejkrásnější vánoční dárky.

Při výběru dárků pro ty nejmenší je důležité sáhnout po něčem, co jim bude dělat radost dlouhou dobu a hned tak neomrzí. Dětské kolekce APART jsou nevyčerpatelným zdrojem nápadů na úžasné dárky.

Pro malou parádnici

Pokud máte doma větší slečnu, které se hračkami už nezavděčíte, můžete ji potěšit jedinečným šperkem. Kolekce Kids nabízí spoustu originálních náušnic, náramků, přívěsků i prstýnků, které byly inspirovány dětskou fantazií. Mezi oblíbené motivy patří především zvířátka, sladkosti, ovoce, květiny a srdíčka.

Vybírat můžete ze stříbrných i zlatých vzorů, které jsou zdobeny smaltem, zirkony nebo dokonce nádhernými diamanty.

Info ikona
Dětská kolekce APART

Stylový a praktický pomocník

Značka AM:PM se mimo jiné specializuje na sortiment dívčích i chlapeckých hodinek. V nabídce najdete pestrobarevné modely se silikonovým páskem, které zajišťují jednoduché a pohodlné nošení. Tento praktický doplněk se stane nejen skvělým společníkem na každý den, ale také naučí děti poznávat čas zábavným způsobem.

Info ikona
APART dětská kolekce

Hrdinové z filmových trháků

Každý by si přál mít svého oblíbeného superhrdinu stále nablízku. Díky licencovaným kolekcím od značky APART se to může letošní Vánoce vyplnit. Speciální kolekce Star Wars připravila širokou nabídku hodinek s náměty ze stejnojmenného seriálu, které dětem zajistí spoustu nezapomenutelných dobrodružství. Máte doma malého milovníka Disneyovek? Potom ho okouzlete výjimečným dárkem! Věřte, že šperky a hodinky s postavičkami z Ledového království, Sněhurky, Mickey Mouse, Aut nebo třeba Medvídka Pú udělají pod stromečkem ohromnou radost!

Info ikona
APART dětská kolekce šperky

 

 

Tipy na kouzelné dárky od APART pro rozzářené dětské oči? Tady!