Přejít k hlavnímu obsahu

Pět nejromantičtějších destinací na léto 2023

Info ikona
Dovolená 2023?

Už se nemůžete dočkat letní dovolené? Vyberte si ji z bohaté First Minute nabídky cestovní kanceláře Blue Style a získejte řadu slev a výhod! Navíc vám přinášíme tipy na pět nejromantičtějších destinací, kde můžete strávit dovolenou snů.

U CK Blue Style si lze vybrat z pestré a široké nabídky oblíbených destinací, prověřených hotelů a řady termínů. Máte tak skvělou možnost zažít letní dovolenou přesně podle vašich představ. A to nejsou jediné výhody First Minute zájezdů! Získat můžete také slevy na dospělé a až dvě děti zdarma. Pokud si vyberete svůj zájezd z nabídky Léto 2023, zaplatíte zálohu jen 1500 Kč za osobu. Nechybí samozřejmě ani další atraktivní slevy a výhody, jako je sleva pro skupiny a klienty nad 55 let, změna zájezdu zdarma či pojištění kryjící i COVID-19.

A kam se tedy vypravit? Mezi top destinace patří nepochybně ostrov Mallorca, který si zamiluje jednoduše každý. Uspokojí totiž touhu po krásných plážích i průzračném moři, opalování i vodních sportech. Nadchne milovníky přírody a historie, neboť je zde nespočet možností k výletům za dobrodružstvím či poznáním.

Info ikona
Dovolená na Mallorce

K dalším romantickým destinacím patří Tunisko, a to včetně ostrova Djerba, který je s pevninou spojen umělou hrází zvanou Římská cesta. Opět zde naleznete vše pro ideální dovolenou. Pláže s pozvolným vstupem do moře ocení zejména rodiny s dětmi. Výhodou je také nabídka aquaparků a vodních atrakcí, které se postarají o zábavu dětí i dospělých. Na Djerbě navíc můžete navštívit Djerba Explore Park, jehož součástí je muzeum islámského umění, skanzen a známá krokodýlí farma. Zkrátka hromada skvělých zážitků!

Info ikona
Krokodýlí farma na Djerbě

Pokud chcete zažít opravdový luxus, navštivte Dubaj. Na své si tu přijde každý, ať už se jedná o milovníka moderní architektury, zlatavých pláží a vodních sportů či nakupování. Nachází se zde nejvyšší budova světa Burj Khalifa, vyhlášené lyžařské centrum Ski Dubai, oblíbený Dubai Park a mnoho dalších míst, nabízejících různorodou zábavu. Určitě byste si neměli nechat ujít ani adrenalinový zážitek v podobě výpravy do pouště a návštěvu asi nejromantičtějšího místa – jezera Love Lake Dubai ve tvaru dvou protínajících se srdcí.

Báječnou volbou je také Řecko, ideálně jeho ostrovy. Romantiku a nezapomenutelné chvíle zde nabízí krásná příroda a úchvatné historické památky. Vše samozřejmě doplňují výtečné řecké pokrmy a víno. Najdete zde letoviska plná života i ta nabízející spíše klid a odpočinek. Udělejte radost sobě i své drahé polovičce a prožijte zde nezapomenutelnou romantickou dovolenou.

Info ikona
Santorini

Pátou vybranou destinací jsou Kapverdy, kde vás přivítá vyhřátý bílý písek, moře ve všech odstínech modré a bezstarostní obyvatelé. K nejnavštěvovanějším ostrovům patří Sal a Boa Vista. Jedná se o ráj zejména pro milovníky pohody, slunce, vodních sportů a zajímavé krajiny. Romantické chvíle si můžete vychutnat při pozorování delfínů, během večerů plných hudby a tance nebo ruku v ruce při vznášení se na hladině zatopeného solného dolu Pedra de Lume. Na nic nečekejte a vyberte si svou vysněnou exotickou dovolenou.

Info ikona
Kapverdy

S CK Blue Style zažijete moře nezapomenutelných zážitků, ať už se vypravíte do kterékoliv z nabízených destinací. Jednoduše si zvolte tu, po které vaše srdce nejvíc touží, a začněte se s námi těšit na léto 2023!

Info ikona
Blue Style
Měření