Přejít k hlavnímu obsahu

Múzy Inspirace: To je nová kolekce digitálních obrazů, se kterou dm vstupuje do světa NFT

Info ikona
Múzy Inspirace dm

Zajímáte se o nové technologie a umění? Od 25. listopadu budete mít možnost pořídit unikátní virtuální obrazy, jejichž vznik zaštítila společnost dm drogerie markt. Vznikly jako součást součástí kampaně Zažij sílu inspirace, která povzbuzuje k odvaze vybočit ze zajetých kolejí. Výtěžek z prodeje poputuje na pomoc lidem v tíživé sociální situaci.

„Pro podzimní kampaň vzniklo šest ilustrací, které jsme pojmenovali Múza Přírody, Lásky, Krásy, Empatie, Umění a Spirituality. Do těchto uměleckých děl se promítají i hodnoty společnosti dm. Tím chceme podpořit vnímání značky jakožto nositele těchto pozitivních kvalit,“ přiblížil koncepci umělecké kolekce Múzy Inspirace manažer komunikace dm Jiří Peroutka.

Ilustrace z kolekce Múzy Inspirace vyjdou v limitované edici sta digitální děl a jejich prodej bude probíhat online na www.dm-muzy.cz. V jaké podobě je po případném zakoupení získáte? Formou NFT, tedy Non-Fungible Token. Každé NFT má svoji sběratelskou hodnotu, přičemž jejich noví majitelé dílo zároveň dostanou v tiskové kvalitě — spolu s dalšími odměnami a také možností vyhrát podepsaný autorský tisk své Múzy.

Info ikona
Múzy inspirace dm

Když umění poslouží dobré věci

Využití inovativního fenoménu NFT a jeho spojení s dobročinností bylo pro společnost dm drogerie markt klíčové. Zatímco se ve světě 25. listopadu kvůli Black Friday roztočí slevové šílenství, v dm se tento den už tradičně ponese ve znamení dobrých skutků. Společnost dm ve spolupráci s Charitou ČR na podporu lidem v tíživé sociální situaci celý výtěžek z prodeje NFT věnuje. To ale není vše, společnost k dobré věci přidá ještě 5 %t celkového obratu všech svých prodejen, online shopu dm.cz a nákupů přes aplikaci Moje dm.

Info ikona
Múzy inspirace

Chcete se ještě více ponořit do světa NFT? S dm máte možnost!

„Uvědomujeme si, že pojmy jako NFT, kryptoměny, web3 a metaverse jsou běžnému člověku spíše vzdálené a raději se jejich využití vyhýbá. Jako součást projektu jsme proto v kooperaci se spoluzakladatelkami platformy Holky v kryptu připravili videoseriál, ve kterém vysvětlíme, jak se v tomto novém fascinujícím světě zorientovat a jak nové technologie začít jednoduše používat. Navíc chceme našim zákazníkům připravit takové podmínky, aby si svou Múzu mohli jednoduše pořídit, a proto ji bude možné zaplatit i klasickou platební kartou,“ dodává Peroutka.

Prodej obrazů odstartoval 25. listopadu ráno na www.dm-muzy.cz. A vy máte jedinečnou možnost vybrat si ten svůj.

Info ikona
Múzy inspirace
Měření