Přejít k hlavnímu obsahu

Kávové předplatné – každý měsíc čerstvá káva až k vám

Info ikona
káva

Jste kávoví milovníci tělem i duší? Rádi si vychutnáváte kvalitní kávu a není vám jedno co pijete? Pak vás určitě bude zajímat téma kávové předplatné. Díky předplatnému budete dostávat každý měsíc čerstvou kávu až k vašim dveří bez starostí navíc.

Kávové předplatné, o co jde?

Kávové předplatné nabízí pražírna z Luhačovic Lázeňská káva. Lázeňská káva praží výběrovou kávu a až 13 různých druhů z celého světa. Na jejím eshopu najdete také mimo jiné všechno vybavení pro kávu. Od dripperů, mlýnků na kávu přes kávovary, termohrnky až po chemex nebo třeba french press. Nabízí také různé dárkové balení. Jeden z dárků, jak pro vaše blízké nebo pro vás samotné, může být právě kávové předplatné.

V kávovém předplatném najdete každý měsíc čerstvě upraženou výběrovou kávu. Jelikož jde právě o výběrovou kávu, můžete se spolehnout na 100% kvalitu. Takto označené kávy, mají totiž minimálně 80 bodů z celkových 100 ve světovém hodnocení SCA. Můžeme vás ujistit, že výběrová káva vás ohromí a její unikátní chuť vás dostane.

Kávové předplatné podle vašich představ

V Lázeňské kávě ví, že každý má rád něco jiného. Preferujete raději rychlé, silné espresso a nápoje na jeho bázi, jako je cappuccino nebo třeba espresso lungo? Anebo snad raději velký hrnek plné voňavé filtrované kávy? Vybere si každý a zároveň během předplatného vyzkoušíte různé druhy kávy a poznáte další kus kávového světa. Tak směle do toho!

Info ikona
káva

Vybíráte podle:

1) Chuťové preference

Jak jsme již zmiňovali. Je důležité si vybrat, jakou kávu nejčastěji pijete. Jestli typu espresso nebo filtru. Každá je totiž pražená tak, abyste z ní během její přípravy vytěžili maximum.

Káva na espresso se praží trošku déle. Její ovocnost doplňuje právě tmavší pražení, které jí dodává trochu hořkosti a nápoj je díky tomu výraznější. Rychleji uvolňuje aromatické látky, a proto se právě hodí na rychlou a intenzivní extrakci při přípravě espressa.

Zrnka na filtr jsou světlejší. Díky kratší době pražení, zachovává ve své chuti ovocné a karamelové tóny. Chutě se z kávy uvolňují pomaleji. Káva se tak hodí na pomalejší způsob přípravy. Mezi to patří dripper V60, chemex nebo třeba french press.

2) Délky odběru

Je jen na vás, jakou délku odběru si zvolíte. Chcete si užívat 4 měsíce, půl roku nebo dokonce celý rok kávové nadílky bez starostí? Žádný problém! Co vás určitě potěší, je také doprava zdarma po celou dobu kávového předplatného.

3) Objemu kávy

Objednáváte kávové předplatné jen pro sebe a případné hosty, pro celou domácnost nebo třeba pro celou kancelář? Vyberte si, jaký objem kávy vám bude vyhovovat nejvíc. Začíná se na 250 g až po 2 kg kávy na každý měsíc.

Proč mít kávové předplatné

1) Poznáte nové chutě a vůně výběrové kávy

2) Káva bez starostí po celou dobu

3) Doprava zdarma

4) Skvělý tip na dárek

5) Vhodné do práce a kanceláře

Poznejte a ochutnejte unikátnost výběrové kávy a užívejte si kávové předplatné po celou dobu odebírání bez starostí. Lázeňská káva vám přiveze každý měsíc voňavou radost až k vašim dveřím!