Přejít k hlavnímu obsahu

Pět tipů na silvestrovský obleček

Komerční sdělení. Chystáte se s přáteli na silvestrovský večírek, ale nevíte, co na sebe? K oslavě patří zábava, klasický outfit proto vyměňte za něco originálního. Přinášíme vám inspirativní kousky oblečení, které pomocí drobných doplňků, masek či škrabošek proměníte v parádní převlek.

Galerie: Pět tipů na silvestrovský obleček

Článek je propagací firmy Otto-shop. Web svetzeny.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

1. Z pastviny přímo na párty

Oslava konce starého a začátku nového roku je letitou tradicí a k tradicím patří i kroje. Objevit se na moderní párty v lidovém kroji, to chce odvahu. Ale i taková roztomilá pasačka hus je originálním převlekem, kterým určitě pobavíte a okouzlíte mužské osazenstvo.

2. Gothic nebo upíří princezna?

Máte-li smysl pro humor, vyděste své přátele v převleku krvechtivé upírky nebo temné „gothic lady“. Černé večerní šaty s šifonovou sukní samy o sobě vypadají velice elegantně, ovšem doplníte-li je černou parukou, výrazným make-upem a párem bělostných upířích špičáků, rázem se z vás stane duch podsvětí.

3. Zpátky do školních let

Velice nenáročným převlekem je nezbedná školačka. Vystačíte si s nabíranou halenkou, mašlí a výraznými brýlemi. Pro větší pobavení můžete svůj převlek obohatit o parádní školní aktovku. Výroba je zcela nenáročná. Vyříznete obdélník z polystyrenové desky, obalíte jej balicím papírem, přilepíte pár popruhů na ramena a máte hotovo.

4. Známka punku

Oblečte se na silvestra tak, jak vás ještě nikdo nezná. Chodíte běžně v romantických šatech a lodičkách? Pak své přátele šokujte jako punkové princezna. Obujte si černé kecky, navlékněte prošívanou bundu a roztrhaný růžový top prošpikovaný zavíracími špendlíky. Nakonec celý outfit podtrhněte barevným účesem a koženým náramkem s cvočky.

5. Retro párty

Silvestr je ve své podstatě retro párty – oslavuje dny, které jsou již dávno minulostí. Pořiďte si tedy příhodný obleček. V šatech nebo halence ve stylu Audrey Hepburn budete naprosto dokonalá. Stačí si ve vlasech vytvořit hladký drdol a v ruce jímat držák na cigaretu.

Foto: Otto-shop (5)