Přejít k hlavnímu obsahu

Užijte si třídenní nákupní horečku (se slevami!)

Víte, co budete dělat od pátku 13. do neděle 15. dubna? Prodlužte si víkend a přijďte si užít nákupy do Centra Černý Most. Už v pátek zde začíná jedinečná nákupní akce Shopping Fever plná slev a dárků.

V exkluzivním Shopping Fever Meeting pointu jsou pro vás připraveny dárky a káva Starbucks zdarma, budete si moci nechat poradit od módních stylistů, vyhrát boty Ecco, předplatit si časopisy ELLE, Marie Claire, JOY za výhodnou cenu nebo se nechat vyfotit v našem instagrafu a mnoho dalšího. Tak neváhejte a přijďte za námi do Centra Černý Most – doma si nezapomeňte slevové knížky nebo si stáhněte mobilní aplikaci Shopping Fever.

Co pro to musíte udělat?

Stačí, když si vystřihnete kupony konkrétních nabídek z kuponové knížky a předložíte je během placení u pokladny. Nechcete se zdržovat vystřihováním? Jednoduše si kupony zakupte prostřednictvím mobilní aplikace pro iOS nebo Android do svého telefonu, a budete je mít pořád při ruce. Těšíme se na vaše zážitky z nákupů! Sdílejte je na sociálních sítích! #shoppingfever2018

Kuponová knížka plná skvělých nabídek je součástí dubnových vydání našich spřátelených časopisů ELLE, Marie Claire a Joy. Všechny slevy a nabídky můžete mít neustále u sebe také v mobilní aplikaci Shopping Fever.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku