Přejít k hlavnímu obsahu

Mezinárodní den dětí a nejlepší tipy na originální dárky

První červen ve znamení Mezinárodního dne dětí slavíme už téměř 70 let. Tento den nás má upozornit na světová práva a potřeby dětí. Spíše si ale naše ratolesti navykly dostat čokoládu, malý dárek nebo oběd v oblíbené restauraci. Redakce Světa ženy vybrala 5 originálních dárků, které vašim dětem vykouzlí úsměv na tváři.

Kino nebo zmrzlina je klasika. Co takhle vyzkoušet něco nového a překvapit? Těchto pět tipů vás zaručeně pasuje do pozice nejlepšího rodiče na světě.

1. Den plný dobrodružství
Pokud plánujete celodenní výlet o víkendu, park Mirakulum je ideální volba. 10 hektarů zábavy včetně obřích houpaček a trampolín, mini zoo a hradu s rozsáhlými podzemními chodbami vás zabaví na celý den a užijete si spoustu zábavy. Park Mirakulum má otevřeno každý den od 10:00 do 18:000 a na jejich internetových stránkách si můžete rovnou zakoupit online vstupenku.

 

2. Čokoládová masáž
Masáž pro nás dospěláky znamená uvolnění a relax, pro děti to může být nezapomenutelný zážitek. Jelikož jsou si v Spa&Wellness Aquapalace Praha vědomi toho, že děti nevydrží hodinu a déle ležet v klidu, připravili speciální 20 minutové masáže čokoládou! Pokud vaše dítě není fanoušek čokolády, v nabídce mají i speciální masážní oleje. A radost nemusí mít jen vaše dítě! Objednejte si masáž i pro sebe a můžete společně v jedné masérně strávit příjemné odpoledne.

 

3. Cestička plná úkolů
Zahrada nebo les, na tom nezáleží. Vytvořte stezku plnou úkolů a hádanek se sladkým překvapením na konci. Postavte domečky pro skřítky, soutěžte v hodu šiškou nebo si vyrobte věnec do vlasů. Kreativitě se meze nekladou. Děti si užijí zábavu, budou na čerstvém vzduchu a sladká odměna je potěší.

 

4. Speciálně pro dámskou část
Do pražského Beauty Baru můžete objednat svoji malou parádnici a majitelka Bára vám vyrazí dech svým talentem. Vybrat si můžete z nepřeberného množství účesů od francouzských copánků po maxi copy a drdoly. Díky umělým vlasům, které se postupně připlétají, dokáží vaší princezně v Beauty Baru vykouzlit libovolně dlouhé vlasy!

 

5. Filmové odpoledne
Čas je ve finále to nejcennější, co můžete někomu dát. Udělejte si filmové odpoledne, ale ne jen tak ledajaké! Připravte deky, polštáře a peřiny na rozložený gauč nebo na zem. Udělejte popcorn, něco sladkého ( třeba jahody v čokoládě) nebo objednejte dětmi oblíbenou pizzu. Film, ať vybere vaše ratolest sama, alespoň budete mít jistotu, že se nebude nudit. Přejeme příjemnou zábavu!