Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoční dárky bez stresu aneb s touto nadílkou potěšíte každého

Info ikona
Vánoce

Potěšit některé osoby, ať už jde o přátele nebo rodinu, není rozhodně procházka růžovou zahradou, ale spíše úmorný maraton, kde máme pocit, že nám dojde síla každou chvíli. Nechte se inspirovat Světem ženy a potěšte i ty nejnáročnější milované osoby ve vašem okolí.

Čistička vzduchu Roger

Čistička vzduchu Roger od Stadler Form filtruje viry, bakterie, prach a alergeny. Za hodinu odstraní až 99,3 % koronaviru a 99,9 % virů chřipky ze vzduchu. 

www.stadlerform.cz 

Info ikona
Stadler Form

Výbava do kabelky

Kompaktní myška do kabelky. Univerzální, kompaktní a tichá myš Logitech MX Anywhere 3. Ideální na doma i do kavárny. Koupíte na CZC.

www.czc.cz

Info ikona
Logitech MX Anywhere 3

Efektivní minimalismus

Praktické menší rozměry a chytré klávesy. To je kreativní klávesnice Logitech MX Keys Mini. Koupíte na CZC.

www.czc.cz

Info ikona
Logitech MX Anywhere 3

Zacapa pro pravé muže

ZACAPA CENTENARIO 23 – ikonický guatemalský rum Zacapa, který se vyrábí metodou „Sistema Solera“ v nadmořské výšce 2300 metrů, potěší pod stromečkem každého milovníka, ale i milovnici rumů. K dostání za 1479 Kč (1 l).

www.bartidashop.cz

Info ikona
Zacapa

Něco intimního pro kamarádku

SATISFYER PRO 2 VIBRATION – bestseller mezi Satisfyery, který kromě podtlakové stimulace vibruje. Exkluzivní vánoční SLEVA 20 % pro čtenářky platí na veškeré nezlevněné zboží na www.intimity.cz do 31. 12. 2021. Při nákupu online stačí zadat kód BV2021.

www.intimity.cz

Info ikona
intimity

Certifikovaný diamant

Diamant a k němu poukaz ŠPERK NA MÍRU vytvoří výjimečný klenot s příběhem a nezapomenutelný dárek, který nadchne každou ženu. Diamant od 5000 Kč, poukaz od 15 000 Kč.

www.zlatnictvisalaba.cz

Info ikona
zlatnictvisalaba