Přejít k hlavnímu obsahu

Zdálo se mi o mosazném klíčku

Nad sny se určitě stojí za to alespoň zamyslet. Možná se v nich skrývá cosi tajemného, ale zcela jistě jsou odrazem našeho podvědomí.

Otázka: Ráda bych se s vámi podělila o svůj nedávný sen. Zdálo se mi, že jsem v prastarém domě plném krásných starožitných předmětů. Hned na první pohled mě upoutala malá krabička. Věděla jsem, že je tam připravená pro mne. Opatrně jsem z ní sfoukla silnou vrstvu prachu a pomalu ji otevřela. Uvnitř ležel malý mosazný klíček. Cítila jsem, že má sehrát v mém životě důležitou roli, ale stále nevím jakou. Pomůžete mi toto tajemství rozlousknout?
Radka K.

Vaše sny vykládá astrolog Mgr. Jan Tyl, Argon:

Nebude jednoduché z tak mála zjistit, jakou „klíčovou“ roli má ve vašem životě klíček sehrát. Podívejme se nejprve na to, co onen symbol představuje. Obyčejně je to nástroj k otevření nějakých dveří, tedy zábrany v naší cestě. Může jít stejně tak o zamčenou místnost (například pověstná třináctá komnata), truhlici, sejf či tajemnou zásuvku ve stole. Zkrátka o něco, co není přístupné nepovolaným. V přeneseném slova smyslu může jít také o odpověď na složitější otázku, kterou je nutné rozklíčovat. Nemůžeme vyloučit ani to, že jde o přenesený klíček k srdci někoho, po kom toužíte, ale zatím se vám nedaří jeho srdce otevřít. Zapřemýšlejte nad tím, do jakých „zamčených dvířek“ byste se nejraději podívala. Poznáte-li skutečný cíl svého snažení, budete mít polovinu úspěchu!

Foto : Depositphotos (1)