Přejít k hlavnímu obsahu

Výklad snů: Zdá se mi, že jsem zahnaná do kouta

Nad sny se určitě stojí za to alespoň zamyslet. Možná se v nich skrývá cosi tajemného, ale zcela jistě jsou odrazem našeho podvědomí.

Sny většinou nemívám nebo si je alespoň nepamatuji. Tenhle jediný mě ale docela děsí. Přijdu v něm do práce – pracuji jako pokladní v samoobsluze –, sednu si za kasu, a vtom se objeví osoba se šátkem přes obličej. Začne mě honit uličkami mezi regály. Zažene mě do skladu, odkud není úniku. Skrčím se v koutě a schoulím se do klubíčka. Pak se probudím.
Jarka S.

Vaše sny vykládá astrolog Mgr. Jan Tyl, Argon:

Tvůj tíživý sen jasně vypovídá o problému, který máš nejspíš buď přímo v zaměstnání (třeba s nadřízeným, se kterým nejsi takříkajíc na jedné vlně), nebo to může být v přeneseném smyslu i jinde, například v partnerství. Nejsi tam spokojená, někdo tě tam omezuje a ty nemůžeš prosadit svůj názor. Jistě máš také strach se v dnešní nejisté době bránit. Ve snu jsi obrazně řečeno zahnaná do kouta, z něhož není úniku. Jedinou cestou, jak se této noční můry zbavit, je postavit se k problému čelem a začít ho řešit. První krok je nejtěžší. Poraď se s někým blízkým, jak na to. Nebude to nic příjemného, ale pak se ti jistě uleví.

Své sny, které chcete vysvětlit, můžete zasílat na e-mail: [email protected]

Foto: Depositphotos (1)