Přejít k hlavnímu obsahu

Výklad snů: Zdá se mi o tajemném milenci

Nad sny určitě stojí za to se alespoň zamyslet. Možná se v nich skrývá cosi tajemného, ale zcela jistě jsou odrazem našeho podvědomí.

Jsem podruhé vdaná. S novým manželem jsem už dva roky, rozumíme si a čekám s ním miminko. V poslední době mám ale velmi podivné sny. Jsou krásně zamilované. Muž, s nímž se v nich setkávám, ale není můj nynější manžel. Je naprosto dokonalý. Cokoli řekne, je přesně to, co chci slyšet. Jeho pohlazení jsou něžná a milování s ním je přímo božské. Většinou nemá tvář, ale já podvědomě cítím, že je to můj bývalý. Hodně mě to zneklidňuje. Udělala jsem něco špatně? Neměla jsem se rozvádět?
Hana L.

Vaše sny vykládá astrolog Mgr. Jan Tyl, Argon:

Zamilované sny plné romantiky jsou příjemnou relaxací, která uvolňuje vnitřní napětí. Každý z nás ví, jak by měl jeho ideální protějšek vypadat a jak by se k němu měl chovat. Problém je v tom, že naše představa není skutečná osoba, ale je to náš „vnitřní partner“. Toho v zásadě hledáme po celý život. Realita nám však nabízí někoho jiného. Postupně ze svých mnohdy neskutečných ideálů ustupujeme a založíme vztah s někým, kdo nám našeho vysněného alespoň připomíná. I tak můžeme prožít krásnou a šťastnou lásku. Něco v nás, zvláště pak v napjatější nebo problémové situaci, kdy utíkáme před realitou, však stále touží po vysněném ideálu. U tebe, Hano, v tom může hrát roli právě těhotenství. Prožíváš nové životní období a čeká tě něco krásného. Ve snech k tobě tedy promlouvá i tvůj „vnitřní partner“. To, že má podobu tvého „bývalého“, vůbec neznamená, že jsi udělala chybu, že jste se rozvedli. Sen ti chce navodit příjemné pocity, které jsi jistě na počátku vztahu prožívala i s ním. Buď co nejvíc se svým současným mužem a otcem očekávaného děťátka. Možná jsi během těhotenství trochu přecitlivělá a obáváš se, abyste se vzájemně neodcizili.

Své sny, které chcete vysvětlit, můžete zasílat na e-mail: [email protected]

Foto: Depositphotos (1)