Přejít k hlavnímu obsahu

Nemáte štěstí na partnery? Nezoufejte

Info ikona
Vztahy

Vystřídala jste již několik vztahů, ale na toho pravého jste nenarazila? Nevěste hlavu a nepanikařte. Máme pro vás několik tipů, jak jít štěstí naproti a vysněného muže konečně najít.

Tikají vám biologické hodiny? Netlačte na pilu

Chcete děti, ale kvůli tomu, že třicítku již máte za sebou, neustále myslíte na to, že už je nejvyšší čas? Pokud máte již na první schůzce v hlavě děti a snubní prsteny, musíte trochu přibrzdit. Muži podobné starosti nemají a nemají proto důvod se rychle hnát do chomoutu. Začnete-li se na první schůzce vyptávat na to, zda by protějšek chtěl rodinu a potomky, značně snižujete šanci na to, že dojde ke schůzce druhé.

Muži přitom obvykle podobné sny mají. Jen je zkrátka nechtějí řešit tak brzy. Většina mužů na podobné dotazy potřebuje několikaměsíční vztah, teprve poté se v tomto směru začnou otevírat a přistoupí na podobné diskuse.

Proč nedokážete vztah udržet?

Znáte důvody rozchodů s bývalými partnery? Ať už impulz k rozchodu přišel z jedné, či druhé strany, vždy je dobré získat „zpětnou vazbu“ – upřímný názor na to, proč vztah nevydržel. Na základě těchto informací pak můžete buď rychleji eliminovat další partnery na budoucích schůzkách, nebo se pokusit učinit změny na své straně a zapracovat na svých negativních vlastnostech. Samozřejmě vždy platí, že musíte najít muže, který vás přijme takovou, jaká jste. Každý má nějaké slabé stránky. Ale vždy existuje způsob, jak jejich počet snížit.

Opravdové věštkyně: Ženy narozené v těchto znameních mají vždy pravdu. Ryby dokáží předpovědět budoucnost

Máte pocit, že na vaše slova téměř vždycky dojde? Slýcháte ze všech stran, že už jste měla zase pravdu? Pak jste možná mezi vyvolenými znameními zvěrokruhu, které mají magickou schopnost předvídavosti. Díky ní dokáží bez problémů odhadnout, co se stane. A většinou se nemýlí. Je mezi nimi i vaše znamení horoskopu? Možná, že až si přečtete, kdo podle horoskopu patří mezi věštkyně, pochopíte svá častá tušení a vyplněná proroctví. Zjistěte, která znamení dokáží věštit budoucnost.
svetzeny.cz

Co na sobě můžete změnit?

Osobní rozvoj je oblast, které bychom se měli celoživotně věnovat nehledě na to, zda jsme již ve vztahu, nebo protějšek teprve hledáme. Oblastí, ve kterých se můžete zdokonalovat, je nespočet. Mezi ty nejčastější patří následující.

Fyzický vzhled

Ano, pro dlouhodobý vztah to není nejdůležitější věc. Ale na první schůzce je zkrátka důležité se protějšku líbit. Pokud je možnost shodit nějaké to kilo, zajít si ke kadeřnici apod., je škoda jí nevyužít. Nemusíte hned dělat zásahy do svého těla a postupovat plastické operace. Spíše ze sebe malými drobnostmi dostaňte to nejlepší. Do vzhledu řadíme také šatník či kosmetiku.

Vzdělání a kariéra

Ať chcete, nebo ne, finance jsou pro rodinný život velice důležité. A doba je taková, že partneři se dnes o finanční stránku starají – s výjimkou těhotenství a výchovy malých dětí – rovnoměrně. Ženy, které jsou vzdělané a dokážou se postavit na vlastní nohy, jsou mezi muži, kteří za to stojí, žádanější. Snad nechcete být jen krásným přívěskem na klíče?

Vystupování a jednání

Také na své povaze můžete mnoho změnit. Ať už patříte mezi cholerické dominantní ženy, nebo naopak mezi plaché dívky bez sebevědomí, můžete se posunout směrem ke zdravě sebevědomé a přitom tolerantní dámě, která problémy řeší s klidem.

Měření