Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Magický týden začíná. Na zázraky se mohou těšít Býci, ale i Raci

Info ikona
Horoskop

Někteří čelí duchovnímu probuzení, jiní prožívají období svého života: týden 18. dubna. do 24.04. se stává magickým pro tato tři znamení zvěrokruhu.

Někteří jsou na pokraji duchovního probuzení a jiní na pokraji umělecké revoluce. Tento týden tři znamení zvěrokruhu prozkoumají rozsáhlost svých představ a objeví další říši. Otevírají svá srdce a zamilují se do maličkostí. Podle horoskopu bude příští týden jednoduše kouzelný pro tři znamení zvěrokruhu. Mohou se dokonce stát úplně jinými lidmi! Ne doslova...

Býk

Tento týden se spojíte s celým světem: sblížíte se s lidmi ve vašem sociálním okruhu, otevřete své srdce novým lidem, které nečekaně potkáte, a dozvíte se o kouzlu přátelství. Uvědomíte si, že všichni lidé na světě jsou propojeni a dohromady vám nic nemůže stát v cestě.

Rak

Váš svět je tento týden mnohem větší a jasnější a vy konečně vidíte věci v pozitivním světle, které vám bylo doposud skryty. Nyní máte chuť si konečně rozšířit obzory a užívat si života naplno – tento týden by to konečně mohlo vyjít. Nebojte se věřit osudu a rozhodujte se srdcem místo hlavou.

Štír

Tento týden zažíváte kreativní průlom. Je čas se konečně umělecky vyjádřit, ať už na plátně, na jevišti nebo slovy. Máte velký talent a před světem ho neskryjete. Tento týden se vám konečně podaří popustit uzdu kreativitě a vytvořit kouzelné mistrovské dílo. Držíme palce!

Zdroj: Horoskopy 2022