Přejít k hlavnímu obsahu

Adéla Gondíková: Nemám touhu někomu něco dokazovat

Info ikona
Adéla Gondíková

Po delší době ji opět vídáme na televizní obrazovce v roli sestřičky. Herečku, moderátorku a nově i babičku Adélu Gondíkovou (47) ovšem nepřestává fascinovat ani práce v rádiu. Vyprávěla nám, kdy se „konzerva“ jako ona obleče do sexy šatů a proč už žádnou velkou životní změnu neplánuje.

Mám pocit, že od pořadu Tvoje tvář má známý hlas jste dlouho nebyla nikde vidět. Nechybí vám doba, kdy vás s bratrem bylo všude plno?

Kdepak. S bratrem Daliborem spolu pořád hrajeme v Liberci Sugar, takže se vídáme pravidelně, stejně jako na různých rodinných oslavách. V telefonickém spojení jsme dennodenně, něco spolu neustále řešíme. Co se práce týče, jsem moc spokojená s tím, jak to je. Nemám touhu někomu anebo sobě něco dokazovat.

Nemáte ani nějakou vysněnou roli?

Nemám, protože kdyby nepřišla, tak bych byla zklamaná. Takže si celý život nic nepřeju, tedy kromě zdraví blízkých. Klidně se tak léta věnuju jen komediím. Vždyť nepotřebuji hrát vážné a srdcervoucí kusy, i když školy na to mám, takže bych to dokázala. V mém věku jde člověku spíše o to, s kým dělá než co. Jsem šťastná v naší partě a obklopuji se dobrými lidmi. Raději tedy oželím to, že budu jinde líp zaplacená a uznávaná, když by to mělo být v prostředí, kde nebudu svá. To bych nebyla já.

Více z rozhovoru a k tomu spoustu dalších zajímavých článků najdete v aktuálním čísle časopisu Svět ženy

Info ikona
Adéla Gondíková