Přejít k hlavnímu obsahu

SVĚT ŽENY SLAVÍ 6. NAROZENINY!

Info ikona
Redaktorky Světa ženy

SVĚT ŽENY SLAVÍ 6. NAROZENINY a co časopisu přejí jeho redaktorky?

Pavla, šéfredaktorka: V naší společnosti vám bude vždy dobře. To, co totiž my holky v redakci máme společné, je snaha dívat se na věci z té pozitivní stránky, umět brát život s nadhledem a humorem a dokázat se zasmát všemu, i samy sobě. A to je přesně to, co bych našemu časopisu, ale vlastně i nám všem do dalších let života přála. Aby nám ten optimismus vydržel, měly jsme se fajn, radovaly se z maličkostí a snažily se kolem sebe šířit pohodu. 

Dominika, redaktorka: Světu ženy bych přála stále více takových fajn čtenářek (i čtenářů), které má doposud. Ať se líbí a dělá radost všem, co se s ním rozhodli strávit chvilku a inspirovat se.

Alexandra, redaktorka: Našemu časopisu bych popřála jen to nejlepší! Hlavně spoustu spokojených čtenářek, které budou naše články inspirovat a bavit.

Jana, living redaktorka: V šesti už to není žádný prcek, ale školák, takže bych mu popřála, aby se pořád zlepšoval a dotáhl to až na vysokou. A to jde jedině tak, že bude pořád lepší a lepší. I díky věrným čtenářkám, které ho svými postřehy s námi tvoří.

Nicol, online redaktorka: Já bych Světu ženy přála stále mnoho pozitivních a milých redaktorek, další stovky zajímavých témat a článků, mnoho osobností, které nás budou motivovat a otevírat nám nové obzory, a především tisíce spokojených čtenářek, které s námi nesedí jenom jednou za měsíc u kávy s novým vydáním časopisu, ale jsou denně na našem Facebooku, webu a Instagramu a sdílejí s námi životy. <3

Jana, art director: Všechno nejlepší! A ať je Svět ženy i nadále plný poutavých článků a zajímavých žen!

Kačka, grafička: Stále tak skvěle fungující tým, který nerozhodí žádná překážka, dostatek inzerentu, protože bez nich bychom tu nemohli být a především spoustu spokojených čtenářů, protože právě po ně to děláme.

Vladimíra, asistentka: Ať i nadále přináší plno radosti, moudrosti a také rozptýlení od starostí.

Zuzana, redaktorka: Přeji Světu ženy spousty spokojených čtenářek, které budou každý měsíc nedočkavě vyhlížet nové číslo plné skvělého čtení, inspirace a pozitivní energie.

VŠECHNO NEJLEPŠÍ! 

Tohle je titulní strana, která odstartovala éru nového Světa ženy! 

Info ikona
Svět ženy
Info ikona
Svět ženy