Přejít k hlavnímu obsahu

REDAKTORKY SVĚTA ŽENY ODPOVÍDAJÍ

Info ikona
Redaktorky Světa ženy

Svět ženy není jenom časopis. Spojuje ženy, které se chtějí inspirovat, být moderní a zároveň umět milovat sebe a svůj život. Našich redaktorek jsme se proto zeptali, co pro ně znamená Svět ženy?

Pavla, šéfredaktorka:
Protože líp bych to neřekla... 
Mám ráda život a moc ráda se směju.
Bavím společnost a ze srdce štěstí přeju.
Jsem trochu jiná a věřím na anděly.
Furt plný plyn od neděle do pondělí.

Jana, redaktorka:
Svět ženy je pro mě úžasnou možností, jak se snažit obohatit a možná i trochu pozměnit svět ženy. Aby to nebylo jen o typických ženských starostech a radostech, ale abychom si my ženy braly to dobré i z mužského světa, pokud už to chceme takto dělit:-) Zkrátka nebát se být trochu líné, nepořádné, místo luxování si vzít knížku, jít si za svými zálibami, přemýšlet nad zdánlivými hloupostmi. Takové ženy totiž mají muži rádi, jsou pro ně zajímavé.

Dominika, redaktorka:
Svět ženy je pro mě každá chvilka, kterou strávím tím, co mám ráda. Ne z povinnosti nebo pro to, že je něco třeba... Ale protože mi to vylepší den a dělá mě to samu sebou... Může to být v klidu vypitá káva na balkoně, poslouchání oblíbených písniček nebo třeba okurková maska ve snaze být o něco krásnější a mladší. :) Svět ženy je můj soukromý časoprostor, který si nikým nenechám vzít!

Alexandra, redaktorka:
Když se řekne "svět ženy" představím si kromě našeho časopisu i dlouhé upovídané večery s kamarádkami, spoustu smíchu, bláznivých nápadů a zážitků.

Zuzka, redaktorka:
Svět ženy? To jsou chvíle, kdy přestanu řešit starosti a péči o druhé a jsem jen sama sebou. A je jedno, jestli zapluju do drogerie objevovat kosmetické novinky, jdu na masáž nebo s kamarádkami na skleničku Prosecca. :)

Kačka, grafička:
Svět ženy je pro mě světem neustálého řešení co na sebe (většinou s nedostatkem uspokojivých možností samozřejmě), co dnes s těma neposednýma vlasama, a především svět nekonečných debat o mužích, vztazích a lásce obecně. Shrnuto a podrženo, my ženy máme potřebu stále něco řešit... A já nejsem výjimkou.

Jana, art director:
Můj svět ženy je svět plný emocí. Jak pozitivních, tak těch negativních. Tím pádem připomíná jízdu na horské dráze. Lítám si nahoru a dolů, občas se zastavím, abych se nadechla, a zase začne divoká jízda! ;-)

Vlaďka, asistentka:
Pro mě je SVĚT ŽENY každodenní snahou obstát v roli manželky, matky, psí paničky, dobré zaměstnankyně a v neposlední řadě i osobní terapeutky. :) Zkrátka, udržet jakž takž rovnováhu mezi tím vším...

Nicol, online redaktorka:
Pamatuji si, když jsem jako malá říkala, že jsem chtěla být kluk. Teď už bych tohle přání neměla. Svět ženy je takovej vlastní vesmír plný emocí, humoru, povídání, svěřování a stěžování si.
Girls support girls- takový „svět ženy“ mám ráda!

 

Přeplaťte si Svět ženy a mějte každý měsíc u sebe časopis plný vašich příběhů, módní inspirace a trendů. 

Info ikona
Svět ženy