Přejít k hlavnímu obsahu

Co o něm prozradí barva jeho spodního prádla

Oblíbený odstín oblečení mnohé napoví o povaze svého nositele. Nahlédněte s námi do malé barevné typologie milenců.

Barvy nás dokážou rozvášnit, naladit, uklidnit či rozněžnit. Dokonce umějí i léčit bolavou duši. Dávají navíc tušit, s kým máme tu čest. Každý podle svého temperamentu preferuje určitý odstín. Psychologové vytvořili barvové testy, jež dokážou odhalit pocity dotyčného. Jaké prádlo nosí váš partner?

Bílá: nevinnost, čistota a něha
Andělská nevinnost se může proměnit v ďábelskou uhrančivost. Nositelé bílého spodního prádla možná vypadají jako mouchy, snězte si mě, ale dokážou rozdmýchat plament čisté touhy.

Červená: síla, odhodlání a dravost
Muži s červeným spodním prádlem vás chtějí svést. Tato barva totiž působí povzbudivě na pohlavní orgány. Možná právě proto se stala symbolem lásky a vášně.

Fialová: smyslnost a magie
Pouze výrazná osobnost, která oplývá sebevědomím, zvolí pro své prádlo odstín fialové. Při milování můžete od jejího nositele očekávat neopakovatelný zážitek. Překvapí vás svou rafinovaností a nadšením pro experimentování.

Černá: tajemno, odcizení a skrývání pocitů
Jedinci s černým prádlem neztrácejí ani v intimních chvílích nic ze své důstojnosti. Potrpí si na dlouhou předehru a rádi se nechají dobývat. Své vyvolené odmění dávkou hlubokého citu a věrností. Milování v jejich podání nepostrádá jemnost a něhu.

Další barvy a vzory
Odstíny červené, růžové a oranžové také preferují zamilovaní lidé. Květinové vzory nosí věční romantici, zvířecí potisk zas vybírají temperamentní a náruživí milenci. Nejoblíbenější barvou konzervativních je modrá.
_____________________________________________________________________________________________

Věděli jste, že
O vliv barev na rozpoložení člověka se zajímal i německý spisovatel Johann Wolfgang Goethe. V polovině 19. století na toto téma dokonce vydal spis Nauka o barvách, v němž došel k jasnému závěru – barvy vyzařují druh energie, která působí na lidskou psychiku.