Přejít k hlavnímu obsahu

Rozhovor s Ewou Farnou: Těším se na každou vrásku!

Rozhovor s Ewou Farnou: Těším se na každou vrásku!

Ewa Farna (21) vydává svou první desku – první dospělou, jak sama říká. Chce tak dát světu najevo, že už dávno není ta malá holka s rovnátky... Jak jí klape vztah s kytaristou a proč se nebojí stárnutí?

Nová deska Ewy Farne Leporelo je v pořadí už devátá. Svoji kariéru nastartovala před osmi lety písní Měls mě vůbec rád. Za tu dobu se z neznámé holky žijící ve Vendryni stala uznávaná zpěvačka, která získala řadu prestižních hudebních ocenění, porotcovala v talentových soutěžích a má tisíce fanoušků v Čechách, na Slovensku a v Polsku. Musela se však velmi rychle smířit s tím, a nebylo to snadné, že její život poběží úplně jiným směrem, než je u holek v tomto věku běžné. 

Je vám jedenadvacet. Zažila jste to, co jiní nestihnou za celý život. Nemáte strach, že už vás toho moc nečeká?

Nebojím se, že by nebylo do čeho píchnout. Naopak mám strach, že nestihnu okusit vše, co bych si přála!

Stále se hledáte, nebo už jste se našla? 

Tak to bych taky ráda věděla. Myslím, že se asi budu hledat celý život. I když právě teď mám pocit, že vím, kdo jsem – jsem ta nejšťastnější holka pod sluncem. 

Nemáte někdy strach, že tenhle váš ideální život skončí? 

Nechci na to myslet. Jsem šťastná a budu vždy, když budu mít u sebe zdravou a fungující rodinu. Zbytek se vždycky nějak vymyslí. Strach je strašná brzda, znám to. A tak si nepřipouštím nic špatného a raději dělám vše pro to, aby se mi dařilo.  

Souvisí to i s tím, že jste právě teď zamilovaná? Neměla jste ale vzhledem ke svým předchozím nepodařeným vztahům pocit, že „princové jsou na draka“?

Snažím se nebýt skeptická, nelámat hůl, vždyť je mi teprve jedenadvacet. Milujte tak, jako byste nikdy nebyli zranění – tuhle větu mám napsanou na náramku a něco pravdy na ní je. A i když mé předchozí vztahy nevyšly, nelituju jich. Prožila jsem v nich krásné chvíle. S Martinem chodím rok, ale pět let spolu hrajeme v kapele. Známe se, náš vztah se zrodil z přátelství. A víc o soukromí už ani muk.

Místo beďarů, jak jste kdysi kdesi řekla, začínáte mít první vrásky. Co s nimi budete dělat?

Těším se na každou vrásku, která bude znamenat životní příběh! A beďarů mám taky ještě spoustu... Jsem ve věku, kdy ještě nevadí tenisky, ale už můžu nosit podpatky. Takže ideální kombinace.

V čem je nově vycházející cédéčko Ewy jiné? Změnila ji sláva? A proč se kvůli kritice zhroutila? Celý rozhovor najdete v novém čísle časopisu Svět ženy!