Přejít k hlavnímu obsahu

Vítězky soutěže Tvář Světa ženy: Čtenářky jako úchvatné modelky

Info ikona
Tvář Světa ženy

Představujeme vítězky soutěže Tvář Světa ženy, které se na jeden den staly modelkami a nafotily s námi módní story. O krásný make-up se postarala značka L’Oréal Paris a ve stylovém oblečení z kolekce značky s.Oliver jim to moc slušelo. Prožily jsme spolu výjimečný den, na jaký se nezapomíná!

Léžérní styl pro Jitku R.  

Maminka dvou malých holčiček se během dne nezastaví. Proto pro ni stylistka Denisa vybrala v prodejně S.Oliver oblečení, které se hodí jak do práce, tak na běhání po nákupech i vyzvedávání holek ze školky. Oranžová barva Jitku navíc rozzářila a rozveselila.  

Info ikona
Tvář Světa ženy

Sportovní styl pro Aničku S.  

Tahle blondýnka studuje Vyšší odbornou školu zdravotnickou. Ráda by totiž pracovala jako sestřička v porodnici. Na focení přijela i s maminkou, která je dlouholetou čtenářkou Světa ženy. Stylistka Denisa oblékla Aničku do hřejivého kašmíru. Aby kombinace působila zajímavě, doplnila růžový komplet šedým kardiganem a černým kabátem, vše značky S.Oliver. 

Info ikona
Tvář Světa ženy

Elegantní styl pro Michaelu M.  

Čtenářka Míša pracuje v advokátní kanceláři a móda je její koníček. Ráda se hezky obléká, a proto se stále zajímá o nové trendy. Vzhledem k jejímu zaměstnání je Míše blízký elegantní styl, ve kterém se cítí velmi dobře. Stylistka Denisa se tedy s výběrem oblečení od S.Oliver naprosto trefila do jejího vkusu. 

Info ikona
Tvář Světa ženy

Makeu-up artistky nalíčily vítězky dekorativní kosmetikou značky L’Oréal Paris. Tu si také vítězky spolu s produkty péče o pleť odnesli jako dárek.

Info ikona
Svět ženy

Podívejte se, jak si čtenářky užily svůj den

Podívejte se ve videu, jak to během focení v backstage neboli zákulisí vypadá. Líčí se, vybírá a zkouší se oblečení, fotograf fotí. Velkou radost měly čtenářky i z dárků, které dostaly – poukázku na módní oblečení s.Oliver v hodnotě 5000 Kč a kosmetický balíček L’Oréal Paris.  

Děkujeme za možnost fotit v krásných prostorách hotelu Falkensteiner Hotel Maria Prag v pražské Opletalově ulici. 

Foto: Ondřej Košík 
Video: Michal Kupec