Přejít k hlavnímu obsahu

Co se nosí: V létě budou všechny ženy nosit motýlí nehty, které si zamilujete

Info ikona
Nehty

Právě včas na léto vyklouzl z kokonu zářivě krásný nehtový trend: každý je teď blázen do motýlích nehtů! Podívejte se, inspirujte se a užijte si léto s tou nejvíc trendy manikúrou. Svět ženy vám přináší ten nejkrásnější výběr.

Představte si, že ležíte na louce. Hlavu máte v trávě, pohled směřuje k nebi. Kolem vás nehlučně prolétají krásní motýli. Pokud uvidíte prvního motýla, víte jedno jediné: začíná léto. Ostatně ne nadarmo se jim říká „letní ptáčata“. Motýli jsou obzvláště krásní na pohled. Jejich křídla září v těch nejoslnivějších barvách. Spolu s okouzlujícím hmyzem letos do našich každodenních životů vplul nový nehtový trend pro léto 2022: motýlí nehty.

Ideální na letní dovolenou

V tuto chvíli všichni hledáme nehtový design vhodný na dovolenou. Podle Pinterestu se vyhledávání „letních nehtů“ na webu prudce zvýšilo o 318 procent. Takže nail art se vylíhl ze svého kokonu právě včas. Výraz „motýlí nehty“ zaznamenal 356procentní nárůst vyhledávání. Po bobby pins, trendu očních linek a dokonce i motýlích účesech jsou motýlci definitivně zpět na našich nehtech. Hvězdy jako Dua Lipa, Bella Hadid a Lizzo milují design minimálně stejně jako my. Ukažeme vám, jak snadné je napodobit nehtový trend.

Zapomeňte na drahého kadeřníka: Šediny ve vlasech jako nový trend

svetzeny.cz

Motýlí nehty jsou pro všechny

Nejlepší věc na novém trendu? Nezáleží na tom, zda preferujete decentní nebo pestrobarevné - pro každého je něco. Od pastelových barev přes třpytky až po vícebarevné: dokud motýl zdobí nehty, jde všechno. Můžete se rozhodnout, zda chcete motýla nosit pouze na jednom, dvou nebo všech prstech. 

Ale nebojte se: design nehtů nevyžaduje žádné zvláštní umělecké dovednosti. Protože krásní motýli jsou k dispozici také jako samolepky na nehty. A i když se vám to nezdá, samolepky mohou vypadat velmi noblesně.

Vlasový trend: Nejkrásnější drdolové účesy pro léto 2022

svetzeny.cz

Jak na motýlí nehty doma?

Krok 1: Nalakujte si nehty barvou dle vašeho výběru.

Krok 2: Vezměte pinzetu a samolepku opatrně umístěte na ještě mokrou barvu. Zde platí: Odvaha k asymetrii! Neumisťujte motýly vždy na stejné místo uprostřed, jinak to bude vypadat lacině.

Krok 3: Vše pečlivě zafixujte vrchním lakem. Ujistěte se, že nálepka neklouže, aby nedošlo k promáčknutí laku. A jednoduchý design nehtů je hotový!

Zdroj: Instyle